
СВІТИЛЬНИК СВІТЛОДІОДНИЙ ВУЛИЧНИЙ OXYGEN-100-89 100W 4000К IP65 B-LS-0905
5 047,40 ₴
- В наличии
- Код: B-LS-0905
+380 (97) 608-12-04
Kyivstar- +380 (95) 754-01-01Vodafone
- +380 (94) 925-37-07Інтертелеком
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
СВІТИЛЬНИК СВІТЛОДІОДНИЙ ВУЛИЧНИЙ OXYGEN-100-89 100W 4000К IP65 B-LS-0905 Вуличний світлодіодний світильник призначений для освітлення доріг та транспортних магістралів, паркових аллей і внутріквартальних территорій населенних пунктів. В якості джерела світла в ньому використовується світлодіодний модуль, оснащений матричною лінзою з оптичного поліметилметакрилата. Алюмінієвий корпус має достатньо розвинену поверхню і служить одночасно і несучою конструкцією виробу і радіатором. В полості корпусу під з'ємною кришкою розміщений електронний драйвер. Вузол кріплення світильника оснащено механізмом зміни кута нахилу корпусу відносно опори, що дозволяє використовувати його, як з консолі так і безпосередньо з опори. Завдяки високій економічності світлодіодів та еффективній оптиці світильники Oxygen-100 можуть успішно використовуватись для освітлення замість вуличних світильників, оснащених натрієвими ЛВД потужністю 150Вт. Артикул:B-LS-0905 Сфера використання:Зовнішнє освітлення Модель:Вуличні світлодіодні Тип:Oxygen-100-89 Ламп x Потужність Вт:100W Колірна температура:4000 Світловий потік lm:10000 Напруга В:175-250 Тип світлодіодаSMD Кут розсіювання град:120/60 Термін служби ч:25000 Монтаж:Консольний, вінцевий Корпус:Алюмінієвий Колір:Сірий Розсіювач:PC Клас:1 Виробник:ELECTRUM EAN:4895127216771 A mm:625 B mm:205 C mm:110 IP:65IP Кількість в коробі шт:1
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Electrum |
| Страна производитель | Китай |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Параметры сети | |
| Напряжение | 220 В |
| Пользовательские характеристики | |
| Световой поток | 10000.0 |
| Мощность | 100 Вт |
| Максимальное рабочее напряжение | 250 В |
| Тип лампы | Светодиодная лампа |
| Угол светового потока | 120 |
| Минимальная цветовая температура | 4000 К |
| Срок службы ламп | 25000 час |
| Форма лампочки | Линейная |
| Цвет свечения | Нейтральный белый |
| Максимальная цветовая температура | 4100 К |
| Рефлектор | да |
| Эквивалентная мощность лампы накаливания | 150 Вт |
| Угол свечения | 120 град. |
| Минимальное рабочее напряжение | 175 В |
| Цвет светодиода | Белый |
| Color Rendering Index | > 80 |
Информация для заказа
- Цена: 5 047,40 ₴



