
СВІТИЛЬНИК СВІТЛОДІОДНИЙ ПИЛОВОЛОГОЗАХИЩЕНИЙ MARINE-36 36W 6500К IP65 26-0011
888 ₴
- Под заказ
- Код: 26-0011 ELM
Отправка с 12 мая 2026+380 (97) 608-12-04
Kyivstar- +380 (95) 754-01-01Vodafone
- +380 (94) 925-37-07Інтертелеком
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
СВІТИЛЬНИК СВІТЛОДІОДНИЙ ПИЛОВОЛОГОЗАХИЩЕНИЙ MARINE-36 36W 6500К IP65 26-0011 Пиловологозахищені світильники LED Prizma випромінюють рівне(непульсуюче) світло, володіють гарною кольоропередачею(Ra>80), з еффективністтю близько 90лм/Вт. Величина світлового потоку та яскравість всіх світловипромінюючих поверхней світильника залишаються незмінними в широкому діапазоні напруги 180-265В. Світильники LED Prizma в 2 рази економічніші аналогічних люмінесцентних світильників та, практично, не потребують тех.обслуговування. Завдяки своїй мініатюрності та міцності корпусу, високій надійності та функціональності, а також невибагливі до умов експлуатації ці світильники можливо кваліфікувати як, дійсно, універсальні, придатні для використання в промислових та складських приміщеннях. Артикул:26-0011 Сфера використання:Промислово-складські приміщення Модель:Світлодіодні пиловологозахищені Тип:Marine-36 Потужність Вт:36 Колірна температура:6500 Напруга В:175-250 Тип світлодіодаSMD Світловий потік lm:3200 Термін служби ч:20000 Кут розсіювання град:120 IP:65 Монтаж:Накладний, підвісний Корпус:PC Колір:Сірий Розсіювач:PC/опал Виробник:ELM EAN:4895127200381 Кількість в коробі шт:20 A mm:1200 B mm:58 C mm:48
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | ELM |
| Страна производитель | Китай |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Параметры сети | |
| Напряжение | 180 В |
| Пользовательские характеристики | |
| Цвет свечения | Холодный белый |
| Мощность | 36 Вт |
| Максимальное рабочее напряжение | 265 В |
| Тип лампы | Светодиодная лампа |
| Минимальная цветовая температура | 6000 К |
| Срок службы ламп | 20000 час |
| Форма лампочки | Линейная |
| Световой поток | 3200.0 |
| Максимальная цветовая температура | 6500 К |
| Угол светового потока | 120 |
| Угол свечения | 120 град. |
| Цвет светодиода | Белый |
| Color Rendering Index | > 80 |
Информация для заказа
- Цена: 888 ₴



