
СВІТИЛЬНИК СВІТЛОДІОДНИЙ ПИЛОВОЛОГОЗАХИЩЕНИЙ LED PRIZMA-40 40W 6500К PC/PC IP65 B-LW-1392
1 233,80 ₴
- Под заказ
- Код: B-LW-1392
Отправка с 12 мая 2026+380 (97) 608-12-04
Kyivstar- +380 (95) 754-01-01Vodafone
- +380 (94) 925-37-07Інтертелеком
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
СВІТИЛЬНИК СВІТЛОДІОДНИЙ ПИЛОВОЛОГОЗАХИЩЕНИЙ LED PRIZMA-40 40W 6500К PC/PC IP65 B-LW-1392 Пиловологозахищені світильники LED Prizma випромінюють рівне(непульсуюче) світло, володіють гарною кольоропередачею(Ra>80), з еффективністтю близько 90лм/Вт. Величина світлового потоку та яскравість всіх світловипромінюючих поверхней світильника залишаються незмінними в широкому діапазоні напруги 180-265В. Світильники LED Prizma в 2 рази економічніші аналогічних люмінесцентних світильників та, практично, не потребують тех.обслуговування. Завдяки своїй мініатюрності та міцності корпусу, високій надійності та функціональності, а також невибагливі до умов експлуатації ці світильники можливо кваліфікувати як, дійсно, універсальні, придатні для використання в промислових та складських приміщеннях. Артикул:B-LW-1391 Сфера використання:Промислово-складські приміщення Модель:Світлодіодні пиловологозахищені Тип:Led Prizma-20 Потужність Вт:20 Колірна температура:6500 Напруга В:180-265 Тип світлодіодаSMD Світловий потік lm:1850 Термін служби ч:20000 Кут розсіювання град:120 IP:65IP Монтаж:Накладний, підвісний Корпус:PC Колір:Білий Розсіювач:PC опал Виробник:ELECTRUM EAN:4895127210991 Кількість в коробі шт:12 A mm:610 B mm:65 C mm:80
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Напряжение | 220 В |
| Мощность | 40 Вт |
| Производитель | Electrum |
| Максимальная цветовая температура | 6500 К |
| Угол свечения | 120 град. |
| Эквивалентная мощность лампы накаливания | 300 Вт |
| Форма лампочки | Линейная |
| Цвет свечения | Холодный белый |
| Минимальное рабочее напряжение | 170 В |
| Максимальное рабочее напряжение | 240 В |
| Страна производитель | Китай |
| Цвет светодиода | Белый |
| Минимальная цветовая температура | 6000 К |
| Характеристики излучения | |
| Световой поток | 3700 лм |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Срок службы ламп | 20000 час |
| Тип лампы | Светодиодная лампа |
| Color Rendering Index | > 80 |
| Угол светового потока | 120 |
Информация для заказа
- Цена: 1 233,80 ₴




