
ЛАМПА СВІТЛОДІОДНА КУЛЯ PA10L 5W E27 4000K АЛЮМОПЛАСТ. КОРП. 18-0075
72,90 ₴
- Под заказ
- Код: 18-0075
Отправка с 12 мая 2026+380 (97) 608-12-04
Kyivstar- +380 (95) 754-01-01Vodafone
- +380 (94) 925-37-07Інтертелеком
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
ЛАМПА СВІТЛОДІОДНА КУЛЯ PA10L 5W E27 4000K АЛЮМОПЛАСТ. КОРП. 18-0075 Світлодіодна лампа з опаловим розсіювачем сферичної форми, володіє світловіддачею більше 80 лм/Вт. Оснащена вбудованим джерелом живлення. В електромережу напругою 220 В підключаються без додаткових пристроїв. Призначена для використання в в світильниках загального освітлення, в люстрах та для декоративної підсвітки. Переваги: - володіє збільшеним терміном служби, який в 30 раз більше, ніж у ламп розжарювання; - в 8 раз экономічніше ламп розжарювання та 2 рази – люмінесцентних ламп; - випромінює біле світло з доброю кольоропередачею (Ra>80); - світловий потік залишається незмінним в широкому діапазоні напруги живлення. Примітка: лампа не призначена для роботы з електронним диммером; Артикул:18-0075 Група:Лампи Підгрупа:Лампи світлодіодні (LED) Ознака:Сферичні Модель:PA10L Потужність Вт:5 Колірна температура:4000 Тип цоколя:E27 Світловий потік lm:400 Напруга В:175-250 Кут розсіювання град:180 Тип колби:Кулеподібна Колір скла:Опаловий Термін служби ч:20000 EAN:4895127202279 Виробник:ELM Кількість в коробі шт:50 A mm:74 B mm:45
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | ELM |
| Страна производитель | Китай |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Мощность | 5 Вт |
| Пользовательские характеристики | |
| Световой поток | 370.0 |
| Operating Temperature | -20 to 45°c |
| A-LB-0751 | 4100K (нейтральный) |
| Форма лампочки | Сферическая |
| Тип цоколя | Резьба |
| Цвет свечения | Нейтральный белый |
| Максимальное рабочее напряжение | 240 В |
| Тип лампы | Светодиодная лампа |
| Максимальная цветовая температура | 4100 К |
| A-LB-0750 | 2700K (теплый) |
| Рефлектор | нема |
| Минимальное рабочее напряжение | 175 В |
| Угол свечения | 230 град. |
| Цвет светодиода | Белый |
| Напряжение | 220 В |
| ON/OFF times | >20,000 |
| Эквивалентная мощность лампы накаливания | 50 Вт |
| Цоколь | E27 |
| Минимальная цветовая температура | 4000 К |
| Срок службы ламп | 20000 час |
Информация для заказа
- Цена: 72,90 ₴



