
ЛАМПА СВІТЛОДІОДНА ПРОМИСЛОВА PA10 TOR 58W E27 6500K АЛЮМОПЛАСТИКОВИЙ КОРП. 18-0123
939,40 ₴
- Под заказ
- Код: 18-0123
Отправка с 12 мая 2026+380 (97) 608-12-04
Kyivstar- +380 (95) 754-01-01Vodafone
- +380 (94) 925-37-07Інтертелеком
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
ЛАМПА СВІТЛОДІОДНА ПРОМИСЛОВА PA10 TOR 58W E27 6500K АЛЮМОПЛАСТИКОВИЙ КОРП. 18-0123 Світлодіодна лампа з опаловим розсіювачем сферичної форми, володіє світловіддачею більше 90 лм/Вт. В електромережу напругою 220 В підключаються без додаткових пристроїв. В лампах використовуються стабілізовані IC драйвери та світловипромінюючі модулі на SMD LED. Промислові лампи придатні для загального освітлення, промислових, складських, допоміжних приміщень, в тому числі з високими стелями(више 4м.) в складі світильників чи без них. Переваги: - володіє збільшеним терміном служби, який в 25-30 раз більше, ніж у ламп розжарювання; - в 8 раз экономічніше ламп розжарювання та 2 рази – люмінесцентних ламп; - випромінює біле світло з доброю кольоропередачею (Ra>80); - світловий потік залишається незмінним в широкому діапазоні напруги живлення. Примітка: лампа не призначена для роботы з електронним диммером; Артикул:18-0123 Група:Лампи Підгрупа:Лампи світлодіодні (LED) Ознака:Глоб Модель:PA10 TOR Потужність Вт:58 Колірна температура:6500 Тип цоколя:E40 Світловий потік lm:6000 Напруга В:175-250 Тип світлодіодаSMD Кут розсіювання град:220 Тип колби:Кулеподібна Колір скла:Опаловий Термін служби ч:20000 Виробник:ELM EAN:4895127203405 Кількість в коробі шт:10 A mm:280 B mm:140
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Напряжение | 220 В |
| Цоколь | E40 |
| Форма лампочки | Груша |
| Минимальное рабочее напряжение | 175 В |
| Максимальное рабочее напряжение | 250 В |
| Страна производитель | Китай |
| Рефлектор | Да |
| Цвет свечения | Холодный белый |
| Мощность | 58 Вт |
| Эквивалентная мощность лампы накаливания | 400 Вт |
| Минимальная цветовая температура | 6000 К |
| Тип цоколя | Резьба |
| Угол свечения | 220 град. |
| Максимальная цветовая температура | 6500 К |
| Производитель | ELM |
| Цвет светодиода | Белый |
| Габаритные размеры | |
| Диаметр | 140 мм |
| Длина | 280 мм |
| Характеристики излучения | |
| Световой поток | 6000 лм |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Срок службы ламп | 20000 час |
| Operating Temperature | -20 to 45°c |
| Тип лампы | Светодиодная лампа |
| Форм-фактор: | R120 |
Информация для заказа
- Цена: 939,40 ₴


