
ЛАМПА СВІТЛОДІОДНА РЕФЛЕКТОРНА R63 PA-10 7W E27 3000K АЛЮМОПЛ. КОРП. 18-0055
132,70 ₴
- Под заказ
- Код: 18-0055
Отправка с 12 мая 2026+380 (97) 608-12-04
Kyivstar- +380 (95) 754-01-01Vodafone
- +380 (94) 925-37-07Інтертелеком
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
ЛАМПА СВІТЛОДІОДНА РЕФЛЕКТОРНА R63 PA-10 7W E27 3000K АЛЮМОПЛ. КОРП. 18-0055 Світлодіодна лампа грибовидної форми з опаловим розсіювачем, володіє світловіддачею більше 80 лм/Вт. В електромережу напругою 220 В підключаються без додаткових пристроїв. призначена для використання у вбудованих світильниках для підсвітки елементів інтерьєру та в світильниках місцевого та загального освітлення. Переваги: - володіє збільшеним терміном служби, який в 30 раз більше, ніж у ламп розжарювання; - в 8 раз экономічніше ламп розжарювання та 2 рази – люмінесцентних ламп; - випромінює біле світло з доброю кольоропередачею (Ra>80); - світловий потік залишається незмінним в широкому діапазоні напруги живлення. Примітка: лампа не призначена для роботы з електронним диммером. Артикул:18-0055 Група:Лампи Підгрупа:Лампи світлодіодні (LED) Ознака:Рефлекторні Модель:PA10 Потужність Вт:7 Колірна температура:3000 Тип цоколя:E27 Світловий потік lm:540 Напруга В:175-250 Тип колби:Рефлекторна Колір скла:Опаловий Тип світлодіодаSMD Кут розсіювання град:120 Термін служби ч:20000 Виробник:ELM EAN:4895127200237 Кількість в коробі шт:25/50 A mm:100 B mm:63
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Напряжение | 220 В |
| Форма лампочки | Груша |
| Минимальное рабочее напряжение | 175 В |
| Максимальное рабочее напряжение | 250 В |
| Страна производитель | Китай |
| Рефлектор | Да |
| Цвет свечения | Теплый белый |
| Мощность | 7 Вт |
| Цоколь | E27 |
| Минимальная цветовая температура | 2900 К |
| Тип цоколя | Резьба |
| Угол свечения | 120 град. |
| Производитель | ELM |
| Максимальная цветовая температура | 3000 К |
| Эквивалентная мощность лампы накаливания | 70 Вт |
| Цвет светодиода | Белый |
| Характеристики излучения | |
| Световой поток | 540 лм |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Срок службы ламп | 20000 час |
| Operating Temperature | -20 to 45°c |
| Тип лампы | Светодиодная лампа |
| Форм-фактор: | R63 |
Информация для заказа
- Цена: 132,70 ₴




