
СВІТИЛЬНИК ЛІНІЙНИЙ СВІТЛОДІОДНИЙ LINEAR-4 4W 4000К 26-0031
129,90 ₴
- Под заказ
- Код: 26-0031
Отправка с 12 мая 2026+380 (97) 608-12-04
Kyivstar- +380 (95) 754-01-01Vodafone
- +380 (94) 925-37-07Інтертелеком
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Лінійні світильники оснащені власним клавішним вимикачем та можуть використовуватись для організації закарнизної підсвітки та місцевого освітлення робочих поверхней, в тому числі, замість люмінесцентних світильників з лампами Т8 та Т5. Артикул:26-0031 Сфера використання:Побутові приміщення, офіси Модель:Світлодіодні побутові Тип:Linear-4 Потужність Вт:4 Колірна температура:4000 Напруга В:175-250 Тип світлодіодаSMD Світловий потік lm:320 Термін служби ч:15000 Кут розсіювання град:120 IP:20IP Монтаж:Накладний Корпус:Полікарбонат Колір:Білий Розсіювач:PC опал Виробник:ELM EAN:4895127203474 Кількість в коробі шт:25 A mm:313 B mm:37 C mm:22
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | ELM |
| Страна производитель | Китай |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Параметры сети | |
| Напряжение | 220 В |
| Пользовательские характеристики | |
| Световой поток | 320.0 |
| Мощность | 4 Вт |
| Максимальное рабочее напряжение | 240 В |
| Тип лампы | Светодиодная лампа |
| Минимальная цветовая температура | 4000 К |
| Срок службы ламп | 15000 час |
| Форма лампочки | Линейная |
| Цвет свечения | Нейтральный |
| Максимальная цветовая температура | 4100 К |
| Угол светового потока | 120 |
| Количество контактных штырей цоколя | 2 шт. |
| Угол свечения | 120 град. |
| Тип цоколя | Штырь |
| Цвет светодиода | Белый |
| Color Rendering Index | > 80 |
Информация для заказа
- Цена: 129,90 ₴


