
СВІТИЛЬНИК СВІТЛОДІОДНИЙ ПИЛОВОЛОГОЗАХИЩЕНИЙ НАКЛАДНИЙ OVAL-12 12W 6500К IP54 ЧОРНИЙ 26-0018
250 ₴
- В наличии
- Код: 26-0018
+380 (97) 608-12-04
Kyivstar- +380 (95) 754-01-01Vodafone
- +380 (94) 925-37-07Інтертелеком
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
СВІТИЛЬНИК СВІТЛОДІОДНИЙ ПИЛОВОЛОГОЗАХИЩЕНИЙ НАКЛАДНИЙ OVAL-12 12W 6500К IP54 ЧОРНИЙ 26-0018 Світильник призначений для місцевого освітлення службових, підсобних приміщень коммерційного та промислово-складського призначення, а також в житлово-побутовій сфері, на автомийках, паркінгах та інших об'єктах з високим вмістом пилу та вологи. Доцільна також установка його над входом в під'їзди, на східцях/переходах, відткритих майданчиках та ін. Особливості та переваги світильника Енергозбереження та економія на експлуатаційних затратах. Стабільна робота в умовах перепадів напруги від 175 до 250В та відсутність пульсації при роботі. Відсутність генерації завад та захищенність від них при роботі у відповідності з вимогами норм електромагнітної сумісності (ЕМС). Компактний розмір, обтікаюча сучасна форма дозволяє застосовувати світильник в приміщеннях різноманітного профілю. Невибагливість в обслуговуванні - відсутність зовні виступаючих елементів та кріпильних деталей запобігають накопичуванню на світильнику пилу, вологи чи снігу. Міцний, легкий, негорючий розсіювач та корпус з мічних полімерів забезпечуют відносну довговічность. Відкриваєтся світильник для монтажу за допомогою мініатюрної викрутки, а пружинний зажим клеммника полегшує та прискорює установку виробу. Cвітильник “OVAL” відповідає вимогам безпеки СЕ, європейських стандартів IEC 60598, EN 55015 та діючого в нашій країні регламенту безпеки низьковольтного обладнання. Артикул:26-0018 Сфера використання:Промислово-складські приміщення Модель:Світлодіодні пиловологозахищені Тип:Oval-12 Потужність Вт:12 Колірна температура:6500 Напруга В:175-250 Тип світлодіодаSMD Світловий потік lm:900 Термін служби ч:25000 Кут розсіювання град:120 IP:54IP Монтаж:Накладний, підвісний Корпус:PBT Колір:Чорний Розсіювач:Опаловий Виробник:ELM EAN:4895127201043 Кількість в коробі шт:48 A mm:195 B mm:95 C mm:40
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Electrum |
| Страна производитель | Китай |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Параметры сети | |
| Напряжение | 220 В |
| Пользовательские характеристики | |
| Цвет свечения | Холодный белый |
| Мощность | 12 Вт |
| Максимальное рабочее напряжение | 240 В |
| Тип лампы | Светодиодная лампа |
| Минимальная цветовая температура | 6000 К |
| Срок службы ламп | 25000 час |
| Форма лампочки | Линейная |
| Световой поток | 900.0 |
| Максимальная цветовая температура | 6500 К |
| Угол светового потока | 120 |
| Минимальное рабочее напряжение | 175 В |
| Угол свечения | 135 град. |
| Цвет светодиода | Белый |
| Color Rendering Index | > 80 |
Информация для заказа
- Цена: 250 ₴


