
ЛАМПА СВІТЛОДІОДНА СВІЧКА PA10 5W E27 4000K АЛЮМОПЛАСТИКОВИЙ КОРП. 18-0081
77,60 ₴
- Под заказ
- Код: 18-0081
Отправка с 12 мая 2026+380 (97) 608-12-04
Kyivstar- +380 (95) 754-01-01Vodafone
- +380 (94) 925-37-07Інтертелеком
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
ЛАМПА СВІТЛОДІОДНА СВІЧКА PA10 5W E27 4000K АЛЮМОПЛАСТИКОВИЙ КОРП. 18-0081 Світлодіодна лампа з матовою колбою у формі свічки, володіє світловіддачею більше 80 лм/Вт. Оснащена вбудованим стабілізованим джерелом живлення. В електромережу напругою 220 В підключаються без додаткових пристроїв. призначена для використання в світильниках загального призначення, в люстрах та для декоративної підсвітки. Переваги: - володіє збільшеним терміном служби, який в 30 раз більше, ніж у ламп розжарювання; - в 8 раз экономічніше ламп розжарювання та 2 рази – люмінесцентних ламп; - випромінює біле світло з доброю кольоропередачею (Ra>80); - світловий потік залишається незмінним в широкому діапазоні напруги живлення. Примітка: лампа не призначена д Артикул:18-0081 Група:Лампи Підгрупа:Лампи світлодіодні (LED) Ознака:Свічка Модель:PA10 Потужність Вт:5 Колірна температура:4000 Тип цоколя:E27 Світловий потік lm:400 Напруга В:175-250 Тип світлодіодаSMD Кут розсіювання град:230 Тип колби:Свічкоподібна Колір скла:Опаловий Термін служби ч:20000 Виробник:ELM EAN:4895127202378 Кількість в коробі шт:100 A mm:100 B mm:37
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | ELM |
| Страна производитель | Китай |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Мощность | 5 Вт |
| Пользовательские характеристики | |
| Напряжение | 220 В |
| Световой поток | 400.0 |
| Operating Temperature | -20 to 45°c |
| Тип лампы | Светодиодная лента |
| Цоколь | E27 |
| Минимальная цветовая температура | 4000 К |
| Срок службы ламп | 20000 час |
| Форма лампочки | Свеча |
| Цвет свечения | Нейтральный белый |
| Максимальная цветовая температура | 4100 К |
| A-LC-0747 | 4000K нейтральный |
| Рефлектор | нема |
| Эквивалентная мощность лампы накаливания | 40 Вт |
| Минимальное рабочее напряжение | 175 В |
| A-LC-0726 | 2700K теплый |
| Тип цоколя | Резьба |
| Цвет светодиода | Белый |
| Максимальное рабочее напряжение | 250 В |
Информация для заказа
- Цена: 77,60 ₴

