
ЛАМПА СВІТЛОДІОДНА КАПСУЛА C21 4W G9 4000K КЕРАМ. КОРП. 18-0125
92,50 ₴
- Под заказ
- Код: 18-0125
Отправка с 12 мая 2026+380 (97) 608-12-04
Kyivstar- +380 (95) 754-01-01Vodafone
- +380 (94) 925-37-07Інтертелеком
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Лампа светодиодная капсульная LC-20 2W G9 керамический корпус Світлодіодна лампа з матовою колбою у формі капсули, володіє світловіддачею більше 90 лм/Вт. В електромережу напругою 220 В підключаються без додаткових пристроїв. Призначена для використання в світильниках та люстрах з цоколем G9 для декоративної підсвітки. Переваги: - володіє збільшеним терміном служби, який в 30 раз більше, ніж у ламп розжарювання; - в 8 раз экономічніше ламп розжарювання та 2 рази – люмінесцентних ламп; - випромінює біле світло з доброю кольоропередачею (Ra>80); - світловий потік залишається незмінним в широкому діапазоні напруги живлення. Примітка: лампа не призначена для роботы з електронним диммером; Примечание: лампа не предназначена для работы с электронным диммером; Артикул:18-0125 Група:Лампи Підгрупа:Лампи світлодіодні (LED) Ознака:Капсула Модель:C21 Потужність Вт:4 Колірна температура:4000 Тип цоколя:G9 Світловий потік lm:370 Напруга В:175-250 Тип світлодіодаSMD Кут розсіювання град:300 Тип колби:Капсула Колір скла:Прозорий Термін служби ч:20000 Виробник:ELM EAN:4895127204112 Кількість в коробі шт:100/500 A mm:55 B mm:18
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Electrum |
| Цвет свечения | Нейтральный |
| Страна производитель | Китай |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Мощность | 2 Вт |
| Пользовательские характеристики | |
| Напряжение | 220 В |
| Минимальное рабочее напряжение | 200 В |
| Максимальное рабочее напряжение | 240 В |
| Цоколь | G9 |
| A-LC-1693 | 2700K нейтральный |
| Срок службы ламп | 30000 час |
| Максимальная цветовая температура | 4000 К |
| Рефлектор | нема |
| Количество контактных штырей цоколя | 2 шт. |
| Эквивалентная мощность лампы накаливания | 25 Вт |
| Тип лампы | Светодиодная лампа |
| Тип цоколя | Штырь |
| Цвет светодиода | Белый |
| Operating Temperature | -20 to 45°c |
Информация для заказа
- Цена: 92,50 ₴

