
ЛАМПА СВІТЛОДІОДНА ТРУБЧАТА GP10 24W G13 6500K СКЛО 19-0003
228,50 ₴
- Под заказ
- Код: 19-0003
Отправка с 12 мая 2026+380 (97) 608-12-04
Kyivstar- +380 (95) 754-01-01Vodafone
- +380 (94) 925-37-07Інтертелеком
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
ЛАМПА СВІТЛОДІОДНА ТРУБЧАТА GP10 24W G13 6500K СКЛО 19-0003 Світлодіодна лампа трубчатої форми, заміна люмінесцентним лампам типу Т8. Володіє світловіддачею більше 80лм/Вт. Оснащена вбудованим стабілізованим джерелом живлення. В електромережу напругою 220 В підключаються без додаткових пристроїв. Призначена для використання в люмінесцентних світильниках з цоколем G13. Лампа не блимає під час ввімкнення та не мерехтить під час роботи. Переваги: - володіє збільшеним терміном служби, який в 30 раз більше, ніж у ламп розжарювання; - в 8 раз экономічніше ламп розжарювання та 2 рази – люмінесцентних ламп; - випромінює біле світло з доброю кольоропередачею (Ra>80); - світловий потік залишається незмінним в широкому діапазоні напруги живлення. Примітка: лампа не призначена для роботы з електронним диммером; Артикул:19-0003 Група:Лампи Підгрупа:Лампи світлодіодні (LED) Ознака:Трубчата Модель:GP10 Потужність Вт:24 Колірна температура:6500 Тип цоколя:G13 Напруга В:175-250 Світловий потік lm:2000 Тип світлодіодаSMD Кут розсіювання град:240 Термін служби ч:15000 EAN:4895127200923 Виробник:ELM A mm:1498 B mm:26 Колір скла:Опаловий пластик Кількість в коробі шт:20
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Напряжение | 220 В |
| Форма лампочки | Линейная |
| Минимальное рабочее напряжение | 190 В |
| Максимальное рабочее напряжение | 250 В |
| Страна производитель | Китай |
| Цвет свечения | Холодный белый |
| Мощность | 24 Вт |
| Эквивалентная мощность лампы накаливания | 36 Вт |
| Минимальная цветовая температура | 6000 К |
| Тип цоколя | Штырь |
| Угол свечения | 240 град. |
| Количество контактных штырей цоколя | 2 шт |
| Максимальная цветовая температура | 6500 К |
| Цоколь | G13 |
| Цвет светодиода | Белый |
| Производитель | ELM |
| Характеристики излучения | |
| Световой поток | 2000 лм |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 1498 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| При подключении лампы | требуется отключения дросселя |
| Color Rendering Index | > 80 |
| Тип лампы | Светодиодная лампа |
| Срок службы ламп | 15000 час |
| Certification | CE |
Информация для заказа
- Цена: 228,50 ₴



