
ЛАМПА СВІТЛОДІОДНА СВІЧКА LC-12 6W E14 3000K АЛЮМОПЛАСТИКОВИЙ КОРП. A-LC-1007
85,10 ₴
- Под заказ
- Код: A-LC-1007
Отправка с 12 мая 2026+380 (97) 608-12-04
Kyivstar- +380 (95) 754-01-01Vodafone
- +380 (94) 925-37-07Інтертелеком
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
ЛАМПА СВІТЛОДІОДНА СВІЧКА LC-12 6W E14 3000K АЛЮМОПЛАСТИКОВИЙ КОРП. A-LC-1007 Світлодіодна лампа з матовою колбою у формі свічки, володіє світловіддачею більше 85 лм/Вт. Оснащена вбудованим стабілізованим джерелом живлення. В електромережу напругою 220 В підключаються без додаткових пристроїв. призначена для використання в світильниках загального призначення, в люстрах та для декоративної підсвітки. Переваги: - володіє збільшеним терміном служби, який в 30 раз більше, ніж у ламп розжарювання; - в 8 раз экономічніше ламп розжарювання та 2 рази – люмінесцентних ламп; - випромінює біле світло з доброю кольоропередачею (Ra>80); - світловий потік залишається незмінним в широкому діапазоні напруги живлення. Примітка: лампа не призначена для роботы з електронним диммером; Артикул:A-LC-1007 Група:Лампи Підгрупа:Лампи світлодіодні (LED) Ознака:Свічка Модель:LC-12 Потужність Вт:6 Колірна температура:3000 Тип цоколя:E14 Світловий потік lm:500 Напруга В:175-250 Тип світлодіодаSMD Кут розсіювання град:240 Тип колби:Свічкоподібна Колір скла:Опаловий Термін служби ч:25000 Виробник:ELECTRUM EAN:4895127207885 Кількість в коробі шт:25 A mm:101 B mm:37
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Напряжение | 220 В |
| Форма лампочки | Свеча |
| Тип лампы | Светодиодная лента |
| Максимальное рабочее напряжение | 250 В |
| Страна производитель | Китай |
| Цвет свечения | Теплый белый |
| Мощность | 6 Вт |
| Эквивалентная мощность лампы накаливания | 60 Вт |
| Минимальная цветовая температура | 3000 К |
| Тип цоколя | Резьба |
| Максимальная цветовая температура | 3100 К |
| Производитель | Electrum |
| Минимальное рабочее напряжение | 175 В |
| Цвет светодиода | Белый |
| Цоколь | E14 |
| Характеристики излучения | |
| Световой поток | 500 лм |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| A-LC-0106 | 4000K нейтральный |
| Operating Temperature | -20 to 45°c |
| Срок службы ламп | 25000 час |
| A-LC-0085 | 2700K теплый |
| Срок службы: | 30000 |
Информация для заказа
- Цена: 85,10 ₴




