
КОМПЛЕКТ ЛАМП СВІТЛОДІОДНИХ СТАНДАРТНИХ B60 PA10L 7W E27 4000K АЛЮМОПЛ. КОРП. 3ШТ. 18-0119
202,80 ₴
- Под заказ
- Код: 18-0119
Отправка с 12 мая 2026+380 (97) 608-12-04
Kyivstar- +380 (95) 754-01-01Vodafone
- +380 (94) 925-37-07Інтертелеком
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
КОМПЛЕКТ ЛАМП СВІТЛОДІОДНИХ СТАНДАРТНИХ B60 PA10L 7W E27 4000K АЛЮМОПЛ. КОРП. 3ШТ. 18-0119 Світлодіодні лампи класичної грушеподібної форми в алюмопластиковому корпусі з опаловим розсіювачем. Володіють світловіддачею більше 80 лм/Вт. В електромережу напругою 220 В підключаються без додаткових пристроїв. Призначені для використання в в світильниках загального освітлення. Переваги: - володіє збільшеним терміном служби, який в 30 раз більше, ніж у ламп розжарювання; - в 8 раз экономічніше ламп розжарювання та 2 рази – люмінесцентних ламп; - випромінює біле світло з доброю кольоропередачею (Ra>80); - світловий потік залишається незмінним в широкому діапазоні напруги живлення. Примітка: лампа не призначена для роботы з електронним диммером; Артикул:18-0119 Група:Лампи Підгрупа:Лампи світлодіодні (LED) Ознака:Стандартні Модель:PA10L Потужність Вт:7 Колірна температура:4000 Тип цоколя:E27 Світловий потік lm:580 Напруга В:175-250 Тип колби:Стандартна Колір скла:Опаловий Тип світлодіодаSMD Кут розсіювання град:250 Термін служби ч:20000 Виробник:ELM EAN:4895127203375 Кількість в коробі шт:40/120 A mm:110 B mm:60
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Напряжение | 220 В |
| Цоколь | E27 |
| Форма лампочки | Круговая |
| Минимальное рабочее напряжение | 175 В |
| Максимальное рабочее напряжение | 240 В |
| Страна производитель | Китай |
| Цвет свечения | Нейтральный белый |
| Мощность | 7 Вт |
| Эквивалентная мощность лампы накаливания | 60 Вт |
| Минимальная цветовая температура | 4000 К |
| Тип цоколя | Резьба |
| Угол свечения | 250 град. |
| Максимальная цветовая температура | 4100 К |
| Производитель | ELM |
| Цвет светодиода | Белый |
| Габаритные размеры | |
| Диаметр | 60 мм |
| Длина | 110 мм |
| Дополнительные характеристики | |
| Цвет колбы лампочки | Матовый |
| Рабочее положение | Универсальное |
| Характеристики излучения | |
| Световой поток | 550 лм |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Тип лампы | Светодиодная лампа |
| Коэффициент мощности | 0.57 PF |
| Срок службы ламп | 20000 час |
| Энергоэф-ть, Lm/W: | 95 |
| Рефлектор | нема |
Информация для заказа
- Цена: 202,80 ₴


