
Жовта SMD3528 (120 LED/м) 585-590nm (8.0W/м) IP33 Indoor Rishang
234,50 ₴/м
- В наличии
- Код: R08С0BA (y)
- +380 (95) 754-01-01Vodafone
- +380 (94) 925-37-07Інтертелеком
Жовтого кольору світіння стрічка світлодіодна SMD3528 (120 LED/м) 585-590nm (8.0W/м) IP33 Indoor Rishang Premium

Світлодіодна стрічка, тип кристала SMD 3528 LED, напруга DC 12 V,
час світіння 50 000 годин, робоча температура від -25 до +60.
12V Світлодіодна стрічка на світлодіодах SMD3528, 120 світлодіодів на метр, біла підкладка, клас захисту IP33
| Розміри (ширина*висота), мм: | 10 * 2,3 |
| Довжина стрічки в бухті, м: | 5 |
| Артикул: | R08С0BA (y) |
| Цвет: | жовтий |
| Довжина хвилі nm: | 585-590 |
| Яскравість, Lm/1 метр: | 155 Lm |
| Угол свечения°: | 115-120° |
| Потужність, W/1 метр: | 8.0W |
| Кількість світлодіодів: | 120 шт./м |
| Робоча напруга: | 12В |
| Робочий струм: | 0,8 А/м |
| Індекс захисту: | IP33 |
| Ефективність, Lm/W: | 16 Lm/W |
| Робоча температура: | -25° до 60°C |
| Кратність різання: | 2.5 см (3 світлодіоди) |
| Тривалість світіння: | ~50 000 год |

Світлодіодна стрічка — це інноваційне енергоощадне джерело освітлення останнього покоління, альтернативного наявного. Вони являють собою гнучку основу з діелектричним матеріалом завширшки до 2 см із нанесеними на неї струмопровідними доріжками, світлодіодами з рівномірним проміжком, резисторами й елементами керування. Виробниками стрічка фасується в бобіни завдовжки до 5 м
Розрахунок потужності блока живлення для світлодіодної стрічки
Перед експлуатацією необхідно правильно розрахувати споживану потужність світлодіодної стрічки. Вибираючи джерело живлення, треба користуватися правилом, що потужність блока живлення має бути більшою за сумарну потужність під'єднуваної стрічки та мати запас 20%.
Для того, щоб розрахувати потужність джерела живлення (Рип, Вт), необхідно споживану потужність одного метра стрічки (Рм, Вт/м) множити на кількість метрів під'єднуваних до блока живлення (L, м), а після помножування всі на коефіцієнт запасу Кз = 1,2
Рип = Рм * L *Кз
Для правильної роботи світлодіодні стрічки мають бути не більш ніж по 5 м від одного джерела живлення. Ділянки більш ніж 5 м мають з'єднуватися з основною лінією живлення окремо. Це дасть змогу збільшити термін експлуатації та зробить світіння рівномірнішим.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Rishang |
| Страна производитель | Китай |
| Количество светодиодов | 120 шт |
| Цвет свечения | Желтый |
| Угол свечения | 120 град. |
| Степень защиты IP | 33 |
| Напряжение | 12 В |
| Световой поток | 155 лм |
| Тип светодиодов | SMD3528 |
| Основные | |
| Состояние | Новое |
| Тип освещения | Светодиодная лента |
| Упаковка | Катушка |
| Потребляемая мощность | 8 Вт |
| Режим работы | Статический |
| Дополнительные характеристики | |
| Цвет шнура питания | Желтый |
| Пользовательские характеристики | |
| Инструкция по эксплуатации | скачать PDF в спецификации |
| Подложка ленты | Белая |
| Категория качества: | - A Премиум |
| Гарантия на продукцию: | 1 |
| Срок службы | 50000 лет |
| Светодиоды: | Epistar |
| Международные сертификаты качества: | ISO9001: 2000|RoHS|CE. |
- Цена: 234,50 ₴/м





