
КР142ЕН8Б (або L7812CV) (12,0V &1,5A) TO-220 позитивний стабілізатор напруги
20,20 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 50 ₴
- В наличии
- Код: КР142ЕН8Б
+380 (97) 608-12-04
Kyivstar- +380 (95) 754-01-01Vodafone
- +380 (94) 925-37-07Інтертелеком
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
КР142ЕН8Б (12,0V &1,5A) TO-220 позитивний стабілізатор напруги
Аналог: L7812CV

Uвих: 12V
Imax: 1.5A
Корпус: TO-220
| Найменування | КР142ЕН8Б TO220 Мікросхема |
| Функціональний тип | стабілізатор напруги |
| Типорозмір корпусу вітчизняний | КТ-28-2 |
| Типоразмер корпуса людський | TO220 |
| Дата випуску | от 1998 |
| Торгова марка | No trademark |
| Країна походження | |
| ТУ | бКО.348.634-03 ТУ |
| Різновид приймання | "1" |
| Матеріал корпусу | пластмаса |
| Робоче положення | будь-яка |
| Кліматичне виготовлення | УХЛ 3.1 |
| Фактичне маркування | КРЕН8Б |
| Стан паковання | самопаковання |
| Кратність відвантаження | 1 |
| Цвет изделия | чорний |
| Габаритні розміри L*W*H | 29х10х5 |
| Довжина корпусу | 10 mm |
| Ширина корпусу | 5 mm |
| Висота корпусу | 10 mm |
| Кількість виводів або контактів, шт. | 3 |
| Довжина виводів | 14 mm |
| Кількість виводів або контактів, шт. | 3 |
| Маса виробу, г. | 2,10 |
| Завужені аналоги | ESG7812P |
| Англійська транскрипція | Microcircuit KR142EN8B |
| Інтервал робочих температур | от -45 до +70 |
| Вихідна напруга | 12±0,36 V |
| Вхідна напруга | 35 V |
| Вихідний струм | 1,5 A |
| Споживаний струм | 10 mA |
| Потужність | 8 W |
Мікросхема КР142ЕН8Б — являє собою потужний стабілізатор напруги з фіксованою вихідною напругою позитивної полярності та струмом навантаження до 1,5 А. Має захист від перевантажень за струмом і перегрівання кристала. Містить 29 інтегральних елементів. Нестабільність за струмом: 0,67 %/А; Нестабільність за напругою: 0,05 %/В;
Характеристики
| Пользовательские характеристики | |
|---|---|
| Исполнение микросхемы | Полупроводниковое |
| Тип корпуса | TO220 |
| Тип микросхемы | Стабилизатор |
| Тип монтажа | Под пайку |
| Материал корпуса | Пластик |
| Максимальное рабочее напряжение | 35 В |
Информация для заказа
- Цена: 20,20 ₴




