
ЛАМПА СВІТЛОДІОДНА КАПСУЛА (BIOM) G9-5W-2508-220 (AC220) КЕРАМ. КОРП. 450Lm
88,80 ₴
- Под заказ
- Код: G9-5W-2508-220
Отправка с 12 мая 2026+380 (97) 608-12-04
Kyivstar- +380 (95) 754-01-01Vodafone
- +380 (94) 925-37-07Інтертелеком
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
ЛАМПА СВІТЛОДІОДНА КАПСУЛА G9-5W-2508-220 (AC220) КЕРАМ. КОРП. 450Lm
Світлодіодна лампа з матовою колбою у формі капсули, володіє світловіддачею більше 90 лм/Вт.
В електромережу напругою 220 В підключаються без додаткових пристроїв.
Призначена для використання в світильниках та люстрах з цоколем G9 для декоративної підсвітки.
Переваги:
- володіє збільшеним терміном служби, який в 30 раз більше, ніж у ламп розжарювання;
- в 8 раз экономічніше ламп розжарювання та 2 рази – люмінесцентних ламп;
- випромінює біле світло з доброю кольоропередачею (Ra>80);
- світловий потік залишається незмінним в широкому діапазоні напруги живлення.
Примітка: лампа не призначена для роботы з електронним диммером;
Примечание: лампа не предназначена для работы с электронным диммером;
Артикул: A-LC-1896
Група: Лампи
Підгрупа: Лампи світлодіодні (LED)
Ознака: Капсула
Потужність Вт: 5
Колірна температура: 4000
Тип цоколя: G9
Світловий потік lm: 450
Напруга В: 220-240
Тип колби: Капсула
Колір скла: Прозоре
Тип світлодіода SMD
Кут розсіювання град: 300
Виробник: BIOM
A mm:52
B mm:15
Термін служби ч: 20000
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Biom |
| Страна производитель | Китай |
| Цвет свечения | Нейтральный |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Мощность | 2 Вт |
| Пользовательские характеристики | |
| Напряжение | 220 В |
| Срок службы ламп | 20000 час |
| Минимальное рабочее напряжение | 200 В |
| Максимальное рабочее напряжение | 240 В |
| Рефлектор | нет |
| Эквивалентная мощность лампы накаливания | 45 Вт |
| Тип цоколя | Штырь |
| Количество контактных штырей цоколя | 2 шт. |
| Максимальная цветовая температура | 4000 К |
| Цоколь | G9 |
| Цвет светодиода | Белый |
| Световой поток | 360.0 |
| Цвет колбы лампочки | Прозрачный |
| Рабочее положение | Универсальное |
| Минимальная цветовая температура | 4000 К |
| A-LC-1693 | 2700K нейтральный |
| Operating Temperature | -20 to 45°c |
| Тип лампы | Светодиодная лампа |
Информация для заказа
- Цена: 88,80 ₴

