
КТ368БМ кремнієвий транзистор NPN (900мГц 15В) (ТО92)
13,10 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 100 ₴
- В наявності
- Код: КТ368БМ
+380 (97) 608-12-04
Kyivstar- +380 (95) 754-01-01Vodafone
- +380 (94) 925-37-07Інтертелеком
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
КТ368БМ кремнієвий транзистор NPN (900мГц 15В) (ТО92)
Транзистори КТ368БМ кремнієві епітаксиально-планарні структури n-p-n підсилювальні. Застосовуються у вхідних і наступних каскадах підсилювачів високої частоти. Гранична частота коефіцієнта передачі струму транзистора для схеми з спільним емітером: не менше 900 МГц;


| Найменування | КТ368БМ ТО-92 Транзистор |
| Функціональний тип | біполярний |
| Типорозмір корпусу вітчизняний | КТ-26 |
| Структура | n-p-n |
| Дата выпуска | 01.01.1989 0:00:00 |
| Торговая марка | АООТ СВЕТЛАНА, Санкт-Петербург |
| ТУ | аАО.365.025 ТУ |
| Вид приемки | "1" |
| Материал корпуса | пластмасса |
| Тип вывода | гибкий |
| Рабочее положение | любое |
| Климатическое исполнение | УХЛ 2.1 |
| Фактическая маркировка | условная маркировка -одна точка |
| Наличие паспорта -этикетки | есть |
| Вигляд упаковки | картонна коробка |
| Доупаковка | полиэт.пакет |
| Стан упаковки | заводська |
| Кратність упаковки | 200 |
| Кратність відвантаження | 1 |
| Габаритні розміри L*W*H | 5,2х4,1х18,7 |
| Висота корпусу | 5,2 mm |
| Довжина висновків | 13,5 mm |
| Маса виробу, гр. | 0,3 |
| Вміст золота в 1шт, gr | 0,0011374 |
| Зарубіжні аналоги | 2SC387AG-TM |
| Транслітерація | Transistor KT368BM |
| Інтервал робочих температур | від -60 до +60°C |
| Макс. допустима напруга колектор-база | 15 V |
| Макс. допустима напруга колектор-емітер | 15 V |
| Макс. допустима напруга эммитер-база | 4 V |
| Макс. допустимий постійний струм колектора | 30 mA |
| Максимальна потужність розсіювання | 225 mW |
| Максимальний зворотний струм Іобр | не більше 0,5 µA |
| Статичний коефіцієнт передачі струму | 50-450 |
| Щонаймін. | тип | Uкбо(і),В | Uкет(і), В | Iдоmax(і), мА | Pкmax(т), Вт | h21э | Iкбо, мкА | fгр., МГц | Кш, Дб |
| КТ368АМ | n-p-n | 15 | 15 | 30(60) | 0.225 | 50-450 | 0.5 |
900 |
3.3 |
| КТ368БМ | 15 | 15 | 30(60) | 0.225 | 50-450 | 0.5 |
900 |
- |
Корпус:

| Uкбо | - Максимально допустимое напряжение коллектор-база |
| Uкбои | - Максимально допустимое импульсное напряжение коллектор-база |
| Uкэо | - Максимально допустимое напряжение коллектор-эмиттер |
| Uкэои | - Максимально допустимое импульсное напряжение коллектор-эмиттер |
| Iкmax | - Максимально допустимый постоянный ток коллектора |
| Iкmax и | - Максимально допустимый импульсный ток коллектора |
| Pкmax | - Максимально допустимая постоянная рассеиваемая мощность коллектора без теплоотвода |
| Pкmax т | - Максимально допустимая постоянная рассеиваемая мощность коллектора с теплоотводом |
| h21э | - Статический коэффициент передачи тока биполярного транзистора в схеме с общим эмиттером |
| Iкбо | - Обратный ток коллектора |
| fгр | - граничная частота коэффициента передачи тока в схеме с общим эмиттером |
| Кш | - коэффициент шума биполярного транзистора |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ама |
| Максимальна потужність розсіювання | 0.225 Вт |
| Максимально допустима напруга колектор-емітер | 20 В |
| Максимально допустимий струм колектора | 0.6 А |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Тип біполярного транзистора | N-P-N |
| Тип монтажу | Ручний монтаж |
| Тип транзистора | Біполярний |
| Користувальницькі характеристики | |
| виготовлення | Дискретне |
Інформація для замовлення
- Ціна: 13,10 ₴
- Спосіб упаковки: упаковка 200 шт

АООТ СВЕТЛАНА, Санкт-Петербург
0.5
900
3.3
0.5
900