
LED Down Light 8W (700Lm) 6000 K димована Viribright (Вібрайт) GU10,220V,CE
794,50 ₴
- Під замовлення
- Код: 73640
Відправка з 12 травня 2026+380 (97) 608-12-04
Kyivstar- +380 (95) 754-01-01Vodafone
- +380 (94) 925-37-07Інтертелеком
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
LED Down Light 8W (700Lm) 6000K, димована Viribright (Вібрайт) GU10, 220 V, CE Світлодіодні лампи преміумкласу! Світлодіодна лампа для цоколя GU10, робоча напруга 220 V, 8 W Розміри (діаметр*висота), мм: 74*108 Робоча напруга: 220В Тип цоколя: GU10 Споживана потужність: 8Вт Тип світіння: розсіяні Колір: Світловий потік: Температура світла/ Довжина хвилі: Білий (код 73639) 700 LM 4000K — Білий теплий (код 73638) 550 LM 2800K — Білий холодний (код 73640) 700 LM 6000K Кут світіння°: 80° Робоча температура: -25° до 45°C Температура зберігання: -40° до 85 °C Термін служби: > 25,000 годину Додаткові дані: 1 рік гарантії Димінг: так LED-модуля: Epistar/Chimei Сфера застосування: Побутове та офісне освітлення Гарантія: 1 рік Китайські виробники світлодіодної продукції (як і всього іншого), які раніше синонімом найнижчої якості, останнім часом демонструють неймовірний ріст споживчих якостей і розширення асортименту світлодіодних ламп і світильників, а їх агресивна цінова на міжнародному ринку світлодіодів дає змогу займати та утримувати високорейтингові позиції. Деякі з них, зокрема, VIRIBRIGHT (Вібрайт) компанії Matrix Lighting Inc. поступово стають визнаними лідерами у своєму сегменті ринку світлодіодної продукції. Крім того, якість їхніх світлодіодних ламп і світильників так збільшилася (за цілком помірних цінах), що дало змогу Viribright Lights цього року виграти тендер по постачаннях світлодіодних ламп, світлодіодних світильників і іншої світлодіодної продукції Військово-повітряним Силам США. Ми націлені на серйозні результати та не очікувані, що досягнемо своїх цілей швидко та легко. Тому ми вибираємо тільки найнадійніших партнерів-постачальників. Світлодіодні лампи використовують на 80-90% менше енергії, ніж лампи розжарювання й на 50% менше, ніж компактні люмінесцентні лампи, що неабияк знижує споживання електроенергії. Продукція сертифікована. Approval: CE / UL / Energy Star. *All Product Specs are being tested and verified by KEMA This will be a lowest price technically acceptable purchase. Technical acceptability – at a minimum – will consist of meeting all characteristics, including those above and the following Minimum Qualifications for the Brand Name items listed below: • Viribright A-19 10 Watt LED 900 Lumen 4000K P/N 73548 • Viribright A-19 8 Watt LED 650 Lumens 4000K P/N 73423 • Viribright PAR20 5 Watt LED 370 Lumens 4000K P/N 73779 • Viribright PAR30 LED 900 Lumens 4000K P/N 73665-C • Viribright PAR38 LED 1400 Lumens 4000K P/N 73495-C • Viribright PAR38 LED 1500 Lumens 4000K P/N 73533-C • Viribright PLC 8 Watt (Bi-pin G24D-2P) 700 Lumens P/N 73630
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Напруга | 220 В |
| Потужність | 8 Вт |
| Виробник | Viribright |
| Тип цоколя | Штир |
| Кут свічення | 90 град. |
| Еквівалентна потужність лампи розжарювання | 70 Вт |
| Форма лампочки | Циліндрична |
| Колір світіння | Холодний білий |
| Мінімальна робоча напруга | 200 В |
| Максимальна робоча напруга | 240 В |
| Країна виробник | В'єтнам |
| Цоколь | GU10 |
| Колір світлодіода | Білий |
| Рефлектор | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Світлодіоди | LED Modules: Epistar/Chimei |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Термін служби ламп | 25000 годину |
| Технічний опис | завантажити PDF в специфікації |
| Тип лампи | Світлодіодна лампа |
| Color Rendering Index | > 80 |
| ON/OFF times | >20,000 |
| Регулювання яскравості | Коректне діммірованіе |
| код 73640 | Холодний білий |
| код 73638 | Білий теплий |
| код 73639 | Білий нейтральний |
| Схвалені міжнародними сертифікатами якості | CE|ROHS |
| Кут світлового потоку | 80 |
| Warm Up Time | Instant Full Light |
Інформація для замовлення
- Ціна: 794,50 ₴




