
Світлодіод Жовтогарячий 10 мм. FYL-10003 UЕC (610nm; 2000 mcd, 20°) (круглий, прозорий), FORYARD
5,70 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 50 ₴
- В наявності
- Код: 00221
+380 (97) 608-12-04
Kyivstar- +380 (95) 754-01-01Vodafone
- +380 (94) 925-37-07Інтертелеком
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Світлодіод жовтогарячий 10mm. FYL-10003 UЕC (610nm. красн; 2000 mcd) круглий, прозорий, 20° FORYARD
Діаметр: 10 мм
| Розміри (голова) (д*в), мм: | 9,9 * 12 |
| Тип: | FYL-10003 UEC |
| Кількість виводів: | 2 |
| Колір випромінювання: | оранжевий |
| Довжина хвилі: | 610nm |
| Яскравість світіння: | 2000 мКд |
| Тип лінзи: | прозорий |
| Робоча напруга: | 2,1-2,5V |
| Робочий струм: | 30 мА |
| Угол свечения°: | 20° |
| Робоча температура: | -40° до 60°C |
| Додаткові дані: | Вихідний світлодіод |
| Сфера застосування: | |
| Паковання: | 250 шт. |
Температура паяння виводів: 230 °C упродовж 5 сек
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Максимальна постійна зворотна напруга | 2.5 В |
| Стан | Новий |
| Тип діода | Світлодіод |
| Країна виробник | Тайвань |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | Foryard |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5,70 ₴

