
Блок живлення для LED стрічки VIDEX DC12V 16.6A 200W IP20 (VL-LST-P200-12V)
1 401,50 ₴
- Під замовлення
- Код: VL-LST-P200-12V
Відправка з 01 травня 2026+380 (97) 608-12-04
Kyivstar- +380 (95) 754-01-01Vodafone
- +380 (94) 925-37-07Інтертелеком
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Блок живлення для LED стрічки VIDEX DC12V 16.6A 200W IP20 (VL-LST-P200-12V)

Артикул:VL-LST-P200-12V
- Категорія:Електротовари та аксесуари
- Напруга:AC 110-265 V
- Потужність:200 W
- Регулювання освітленості (димер):Не підтримує
- Максимальна сила струму:960mA
- Частота:50/60 Hz
- Коефіцієнт потужності:0.98
- Ресурс роботи:50000г
- Кількість циклів Ввім/Вимк:30000
- Матеріали:Алюмінієвий сплав + пластик
- Вихідна напруга:DC 12V/16.6A (Mах)
- Клас захисту, IP:20
- Робоча температура:-20°C ~ + 60°С
- Гарантійний термін:5 років
- Розміри:190mm x 58mm x 29mm
- Вага:250г
- Кількість в упаковці:1шт
- Кількість у коробі:50 шт
- Штрих-код:4820246486040
- Ефективність:95%
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Videx |
| Країна виробник | Китай |
| Вихідна потужність | 200 Вт |
| Вихідна напруга | 12 В |
| Вихідний струм, не більше | 8.25 А |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Захист від перевантаження | Так |
| Кількість фаз | 1 |
| Максимальна вхідна напруга | 265 В |
| Матеріал корпусу | Пластик, Метал |
| Мінімальна вхідна напруга | 110 В |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип | Побутової |
| Тип блоку живлення | Імпульсний |
| Тип корпусу | Герметично закритий |
| Тип монтажу | Навісний |
| Тип охолодження | Пасивний |
| Тип стабілізації | За напругою |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.15 кг |
| Висота | 29 мм |
| Довжина | 165 мм |
| Ширина | 58 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 401,50 ₴







