
150mkf - 200v MJ (M) 18*25 Elite105°C конденсатор електролітичний
46,90 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 50 ₴
- В наявності
- Код: 150mkf - 200v Elite
- +380 (95) 754-01-01Vodafone
- +380 (94) 925-37-07Інтертелеком
Конденсатор електролітичний 150мкФ 200В 105°C Elite

Високоякісний алюмінієвий електролітичний конденсатор від відомого виробника Elite. Завдяки розширеному температурному діапазону до 105°C, він ідеально підходить для роботи в ланцюгах фільтрації імпульсних джерел живлення, де спостерігається підвищений нагрів.
Ємність: 150 uF
Напруга: 200 V
Робоча температура: -40...+105 °C
Тип корпусу: Радіальний
Температурний режим: до 105°C (високотемпературна серія, що свідчить про довший термін служби).
Виробник: Elite (серія MJ (M) .
Тип виводів: Радіальні (Radial leads).
Полярність: Полярний (негативний вивід позначений світлою смугою з символом "–").
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Elite |
| Країна виробник | Тайвань |
| Ємність конденсатору | 150 мкФ |
| Висота | 25 мм |
| Діаметр | 18 мм |
| Максимальна робоча температура | 105 град. |
| Максимальний допуск емкості | 10 % |
| Мінімальний допуск емкості | 5 % |
| Номінальна робоча напруга | 200 В |
| Тангенс угла диэлектрических потерь | 0.15 |
| Термін служби | 5000 годин |
| Тип діелектрика | Електроліт |
| Тип конденсатора | Високовольтний |
| Тип корпусу | Металофольгірований |
| Тип ємності | Постійна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Допустиме відхилення ємності: | ±20% при 120 hz, +20°C |
| Інтервал робочих температур: | -25°C ~+85°C |
| Тангенс кута втрат: | 0,15 max. при 120Hz, +20°C |
| Технічний опис: | завантажити PDF в специфікації |
- Ціна: 46,90 ₴
