
EUROLAMP LED Лампа ЕКО MR16 5W GU5.3 4000K
114,50 ₴
- В наявності
- Код: LED-SMD-05534(D)
+380 (97) 608-12-04
Kyivstar- +380 (95) 754-01-01Vodafone
- +380 (94) 925-37-07Інтертелеком
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
LED-лампа GU5.3 12 V MR16 5 W (425 lm) 4100 K EUROLAMP Chrome Світлодіодна (LED) лампа — гідна й ефективна заміна ламп розжарювання, галогенних і енергоощадних ламп. Опис LED-лампи EUROLAMP Chrome точкового освітлення з цоколем типу GU5.3 ідеально підходять для встановлення в точковий світильник, вбудований світильник, підвісну та натяжну систему У разі споживання всього 5 W електроенергії світлодіодна точкова лампа MR16 має світловий потік на 425 Lm. Температура кольору ламп становить 4100 К (нейтральне світло). Вони забезпечують якісну м'яку світлодіодну підсвітку з високим кольоропередаванням, нечутливу до перепадів напруги. Світлодіодні продукти EUROLAMP Chrome цієї серії здатні правильно передавати кольори різних об'єктів, а їхнє світло максимально комфортне для очей. Світло LED-лампи MR16 м'яке, але надає чіткості предметам, і такий збалансований, що здається, ніби він проникає в будинок, освітлюючи все навколо. Приємно вас здивує період експлуатації ламп — 50000 годин, а показником якості стане гарантійний термін у 5 років. EUROLAMP Chrome ― лампи для тих, хто бачить досконалість у деталях! Артикул LED-SMD-05534(D) Потужність, W 5 Світловий потік, Lm 440 Кут розсіювання, градусів 120 Світлова температура, К 4000 Напруга, V 175-250 Матеріал Пластик Гарантійний термін 5 років Тип Цоколя GU 5.3 Індекс кольоропередавання, Ra 93 Ресурс використання, годин 50000 Розміри, мм H D 54 50 Світло Денний/Яскравий/Холодний Потужність ЛОН, W 50 Кількість у ящику, од. 25 Штрих код ін. паковання 4260410482636
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Напруга | 12 В |
| Форма лампочки | Груша |
| Мінімальна робоча напруга | 11 В |
| Максимальна робоча напруга | 13 В |
| Країна виробник | Китай |
| Рефлектор | Так |
| Колір світіння | Нейтральний |
| Потужність | 5 Вт |
| Виробник | Eurolamp |
| Мінімальна колірна температура | 4000 К |
| Тип цоколя | Штир |
| Кут свічення | 120 град. |
| Максимальна колірна температура | 4100 К |
| Еквівалентна потужність лампи розжарювання | 50 Вт |
| Колір світлодіода | Білий |
| Цоколь | GU5.3 |
| Додаткові характеристики | |
| Колір колби лампочки | Матовий |
| Робоче положення | Вертикальне |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Термін служби ламп | 50000 годину |
| Тип лампи | Світлодіодна лампа |
Інформація для замовлення
- Ціна: 114,50 ₴




