
Світлодіодна софітна автолампа (C5W C10W) 36 mm 6-3030SMD canbus Sumsung
93,50 ₴
- В наявності
- Код: PL1611A8-36mm
+380 (97) 608-12-04
Kyivstar- +380 (95) 754-01-01Vodafone
- +380 (94) 925-37-07Інтертелеком
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Світлодіодна лампа Golden 6 Samsung Chip SMD 3030 С5W 36 мм 6-3030SMD SUMSUNG Golden PCB Canbus 36mm Яскрава та водночас неймовірно надійна світлодіодна лампа С5W 36 мм серії Golden. Є чудовою заміною в штатній підсвітці салону та номерного знака. Завдяки високоякісним світлодіодам Samsung 3030 вам вдасться досягти кращої якості освітлення без зайвих енерговитрат. Світлодіоди розташовані на текстолітовій платі, контакти якої покриті електрохімічним способом тонким шаром золота. Це сприяє кращому тепловідведенню та запобіганню окисленню. У лампу вбудовані радіатори з алюмінію, які ефективно відводять тепло, стабілізатор напруги та контролер робочої температури. Все це продовжує термін її експлуатації. Ця модель має чипи-обманки бортового комп'ютера, що дає змогу встановити лампочку практично на будь-який сучасний автомобіль. Завдяки вбудованому стабілізатору вона не вийде з ладу під час перепадів напруги. Світлодіодна лампа С10W 36 мм Golden є безолярною, що спрощує процес встановлення, тому що вона працюватиме незалежно від того, з якого боку подається "плюс", а з якого "мінус". Характеристики: Тип цоколя — С5W Тип джерел світла — світлодіоди 3030 Кількість світлодіодів — 6 Робоча напруга — 12-24 Вольта Споживана потужність — 2,76 Вата Світловий потік — 210 Люмен Температура світіння — 5000 Кельвін Найти Обманки — є Вбудований стабілізатор Робоча температура — від -50 до +70 °C Розмір — 36 х 8,23 мм Матеріал — алюміній, текстоліт Країна-виробник — Китай Гарантія: 1 рік.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Світловий потік | 210 лм |
| Тип запчастини | Аналог |
| Функціональне призначення | Підсвічування номерного знаку, Підсвічування салону, Підсвічування багажника |
| Напруга живлення | 12 В |
| Країна виробник | Китай |
| Цоколь | C5W |
| Колірна температура | 5500K |
| Виробник | Samsung |
| Користувальницькі характеристики | |
| Обмін/повернення товару: | протягом 14 днів |
| White | 5500-6500К |
Інформація для замовлення
- Ціна: 93,50 ₴




