
47000mkf - 25v LP 35*52 CAPXON 85°C
229,90 ₴
- Під замовлення
- Код: 47000mkf - 25v 35-52
Відправка з 08 червня 2026+380 (97) 608-12-04
Kyivstar- +380 (95) 754-01-01Vodafone
- +380 (94) 925-37-07Інтертелеком
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
47000mkf - 25v LP 35*52 CAPXON 85°C Manufacturer: CAPXON Product Category: Aluminum Electrolytic Capacitors - Snap In RoHS: Details Capacitance: 47000 uF Tolerance: 20 % Voltage Rating: 25 V Operating Temperature Range: - 25 C to + 85 C Product: General Purpose Electrolytic Capacitors Packaging: Bulk Factory Pack Quantity: 50 Termination Style: Snap In Tradename: CAPXON
Характеристики
| Загальні | |
|---|---|
| Мінімальна робоча температура | -25 град. |
| Максимальна робоча температура | 85 град. |
| Висота | 52 мм |
| Основні атрибути | |
| Країна виробник | Південна Корея |
| Виробник | CapXon |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр | 35.0 |
| Інтервал робочих температур: | -25°C ~+85°C |
| Тип діелектрика | Електроліт |
| Тип конденсатора | Високовольтний |
| Мінімальний допуск емкості | 5 % |
| Номінальна робоча напруга | 25 В |
| Ємність конденсатору | 47000 мкФ |
| Тип ємності | Постійна |
| Технічний опис: | завантажити PDF в специфікації |
| Допустиме відхилення ємності: | ±20% при 120 hz, +20°C |
| Максимальний допуск емкості | 20 |
| Тангенс кута втрат: | 0,15 max. при 120Hz, +20°C |
| Тип корпусу | Металофольгированый |
Інформація для замовлення
- Ціна: 229,90 ₴


