
Джерело живлення LPV-35-12: AC/DC, IP67, 35W. 148*40*30(L*W*H)
607,30 ₴
- В наявності
- Код: LPV-35-12 Mean Well
+380 (97) 608-12-04
Kyivstar- +380 (95) 754-01-01Vodafone
- +380 (94) 925-37-07Інтертелеком
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Джерело живлення LPV-35-12: AC/DC, IP67, 35W. 148*40*30 (L*W*H) Герметичний блок живлення 12 В 3.0 А потужність 35 Вт. Не потребує обдування Параметри: Універсальний вхід: 90-264 В змінного струму Обмеження пускового струму, м'який старт Комплекс захистів: від короткого замикання, перевантаження, перенапруги. Електрична міцність ізоляції 3 кВ змінного струму Діапазон робочих температур: -30°...+70 °C Сертифіковано. Розміри: 148*40*30(L*W*H) Особливості: Стабілізація вихідного струму Герметичний корпус через IP66 Витримує стрибки вхідної напруги до 300 В упродовж 5 з вихідної та вихідної кабелі 18AWGx2C (LPC-20) або 16AWGx2C (LPC-20) завдовжки 60 см Виробник: MEAN WELL Data Sheet
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Вихідна напруга | 12 В |
| Тип монтажу | Навісний |
| Мінімальна вхідна напруга | 90 В |
| Максимальна вхідна напруга | 264 В |
| Виробник | Mean Well |
| Тип стабілізації | По струму |
| Тип корпусу | Герметично закритий |
| Вихідна потужність | 35 Вт |
| Захист від перевантаження | Так |
| Вихідний струм, не більше | 3 А |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Тип блоку живлення | Імпульсний |
| Кількість фаз | 1 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Дистанційне управління | ні |
| Технічний опис | завантажити в специфікації PDF |
| Гарантія | 2 роки |
| Наявність амперметра | ні |
| Наявність вольтметра | ні |
| Гвинтове приєднання | ні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 607,30 ₴


