
Джерело живлення LPH-18-12: (140x30x22 мм) AC/DC, IP67, 18W
327 ₴
- Немає в наявності
- Код: LPH-18-12 Mean Well
+380 (97) 608-12-04
Kyivstar- +380 (95) 754-01-01Vodafone
- +380 (94) 925-37-07Інтертелеком
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Джерело живлення LPH-18-12: (140x30x22 мм) AC/DC, IP67, 18W Герметичний блок живлення LPH-18-12: AC/DC, 18 W, Вхід: 180-264VAC/254-370VDC, Вихід: 12V/1.5A, розміри 140x30x22 мм, -30 °C, IP67. Не потребує обдування Параметри: Універсальний вхід: 180-264 В змінного струму Обмеження пускового струму, м'який старт Комплекс захист від короткого замикання, перевантаження, перенапруги. Електрична міцність ізоляції 3 кВ змінного струму Діапазон робочих температур: -30°...+70 °C Сертифіковано. Розміри: 140x30x22 мм (L*W*H) Особливості: Стабілізація вихідного струму Герметичний корпус через IP67 Витримує стрибки вхідної напруги до 300 В упродовж 5 з вихідної та вихідної кабелі 18AWGx2C (LPC-20) або 16AWGx2C (LPC-20) завдовжки 60 см Виробник: MEAN WELL Data Sheet 1. All parameters NOT specially mentioned are measured at 230VAC input, rated load and 25℃ of ambient temperature. 2. Ripple & noise are measured at 20MHz of bandwidth by using a 12" twisted pair-wire terminated with a 0.1uf & 47uf parallel capacitor. 3. Tolerance : includes set up tolerance, line regulation and load regulation. 4. Derating may be needed under low input voltage. Please check the static characteristics for more details. 5. The power supply is considered as a component that will be operated in combination with final equipment. Since EMC performance will be affected by the complete installation, the final equipment manufacturers must re-qualify EMC Directive on the complete installation again. 6. Length of set up time is measured at first cold start. Turning ON/OFF the power supply may lead to increase of the set up time. 7.The unit might not be suitable for lighting applications in EU countries. Please check with your local authorities for the possible use of the unit.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Вихідна напруга | 12 В |
| Тип монтажу | Навісний |
| Мінімальна вхідна напруга | 88 В |
| Максимальна вхідна напруга | 264 В |
| Виробник | Mean Well |
| Тип стабілізації | За напругою |
| Вихідний струм, не більше | 1.5 А |
| Тип корпусу | Герметично закритий |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Вихідна потужність | 18 Вт |
| Тип блоку живлення | Імпульсний |
| Кількість фаз | 1 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія від виробника | 2 роки |
Інформація для замовлення
- Ціна: 327 ₴


