
Герметичний блок живлення FT-45-12WP. 45W
560,60 ₴
- В наявності
- Код: FT-45-12WP Foton
+380 (97) 608-12-04
Kyivstar- +380 (95) 754-01-01Vodafone
- +380 (94) 925-37-07Інтертелеком
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Герметичний блок живлення 45 Вт, вихідна напруга 12 В, вихідний струм 3,75 А. Не вимагає обдування Технічні характеристики Виробник: Foton Тип блока живлення: імпульсний Розміри корпусу: 217 х 30 х 20 мм Робоча напруга: 220 В Вихідна напруга: 12 У вихідний струм: 3,75 А Потужність: 45 Вт Типи захисту: захист від короткого замикання, захист від перегрівання, захист від перевантаження * Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Вихідний струм, не більше | 3.75 А |
| Мінімальна вхідна напруга | 210 В |
| Максимальна вхідна напруга | 240 В |
| Виробник | Фотон |
| Вихідна напруга | 12 В |
| Вихідна потужність | 45 Вт |
| Тип блоку живлення | Імпульсний |
| Кількість фаз | 2 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 560,60 ₴


