
Джерело живлення APV-16-12: AC/DC, IP30, 15W
420,50 ₴
- В наявності
- Код: APV-16-12 Mean Well
+380 (97) 608-12-04
Kyivstar- +380 (95) 754-01-01Vodafone
- +380 (94) 925-37-07Інтертелеком
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Мініатюрний спосіб живлення 12 В 1.25 А, потужність 15 Вт. Параметри: Універсальний вхід: 180-264 В змінного струму Обмеження пускового струму, м'який старт Комплекс захистить: від короткого замикання, перевантаження, перенапруги. Електрична міцність ізоляції 3 кВ змінного струму Діапазон робочих температур: -30°...+70 °C Сертифіковано. Розміри: 77*40*29 (L*W*H) Особливості: Стабілізація вихідного струму Пластиковий корпус IP30 Витримує стримання вхідної напруги до 300 В упродовж 5 с
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Вихідний струм, не більше | 1.25 А |
| Мінімальна вхідна напруга | 190 В |
| Максимальна вхідна напруга | 260 В |
| Виробник | Mean Well |
| Тип стабілізації | За напругою |
| Вихідна напруга | 12 В |
| Тип корпусу | Напівгерметичний |
| Вихідна потужність | 15 Вт |
| Тип блоку живлення | Імпульсний |
| Кількість фаз | 1 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 420,50 ₴

