
LED-лампа MR16 (GU5.3) 4,5 W (250 Lm) 2800 K 12V AC/DC Viribright (Вібрайт)
210,30 ₴
- В наявності
- Код: 73383
+380 (97) 608-12-04
Kyivstar- +380 (95) 754-01-01Vodafone
- +380 (94) 925-37-07Інтертелеком
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Світлодіодна лампа MR16 для цоколя GU5.3, робоча напруга 12V AC/DC/4.5W Примітка: лампа на 12в не може працювати з електронним димером. Spot Light 60 degree/Non Dimmable/Silver Color/12V AC/DC/4.5W/CE/Color Box Розміри (діаметр* висота), мм: 50*62.5 Робоча напруга: 12В Тип цоколя: MR16 (GU5.3) Споживана потужність: 4,5Вт При споживанні 4.5Вт. ― світловий потік еквівалентний 35-40 Вт. лампі розжарювання Тип світіння: розсіяні Колір: Світловий потік: Температура світла/Довжина хвилі: ― Білий 250 LM 4000K — Білий теплий 220 LM 2800K — Білий холодний 250 LM 6000K Кут світіння°: 60° Робоча температура: -25° до 45 °C Температура зберігання: -40° до 85 °C Термін експлуатації: > 25,000 час Додаткові дані: 1 рік гарантії Димінг: немає LED модулів: Epistar/Chimei Сфера застосування: Побутове освітлення Гарантія: 1 рік Dimmable LED bulb / 220-240VAC / 5W / Ø54mm / CE / Window Box
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Напруга | 12 В |
| Форма лампочки | Груша |
| Мінімальна робоча напруга | 11 В |
| Максимальна робоча напруга | 14 В |
| Країна виробник | Гонконг |
| Рефлектор | Так |
| Колір світіння | Теплий білий |
| Потужність | 4.5 Вт |
| Еквівалентна потужність лампи розжарювання | 35 Вт |
| Мінімальна колірна температура | 2700 К |
| Тип цоколя | Штир |
| Кут свічення | 60 град. |
| Кількість контактних штирів цоколя | 2 шт. |
| Максимальна колірна температура | 2800 К |
| Цоколь | GU5.3 |
| Колір світлодіода | Білий |
| Виробник | Viribright |
| Користувальницькі характеристики | |
| Світлодіоди | LED Modules: Epistar/Chimei |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Lumens: | 220 Lm - 250 Lm |
| код 73384 | 4000К Natural White |
| Base Type: | MR16 (GU5.3) |
| Термін служби ламп | 25000 годину |
| код 73383 | 2800К Warm White |
| Кут світлового потоку | 60° |
Інформація для замовлення
- Ціна: 210,30 ₴




