
LED-лампа MR16 (GU5.3) 4,5 W (270 Lm) 6000 K 12 Viribright (Вібрайт)
210,30 ₴
- Немає в наявності
- Код: 73654
+380 (97) 608-12-04
Kyivstar- +380 (95) 754-01-01Vodafone
- +380 (94) 925-37-07Інтертелеком
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Світлодіодна лампа MR16 для цоколя GU5.3, робоча напруга 12 V AC/DC / 4.5 W 140° LED "PAR 16" Non Dimmable / 140 degree / 12VAC / DC / 4.5 W / Color Box Розміри (діаметр * висота), мм: 50*62.5 Робоча напруга: 220В Типоля: MR16 (GU5.3) Споживана потужність: 4,5Вт У разі споживання 4.55 Вт. ― світловий потік еквівалентний 35-40 Вт. лампі розжарювання Тип світіння: розсіяні Колір: Світловий потік: Температура світла: ― Білий 270 LM 4000K ― Білий теплий 240 LM 2800K ― Білий холодний 270 LM 6000K Кут світіння°: 140° Робоча температура: -25° до 45 °C Температура зберігання: -40° до 85 °C Термін експлуатації: > 25,000 час Додаткові дані: 1 рік гарантії Димінг: немає LED модулів: Epistar/Chimei Сфера застосування: Побутове освітлення Гарантія: 1 рік
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Напруга | 12 В |
| Форма лампочки | Груша |
| Мінімальна робоча напруга | 11 В |
| Максимальна робоча напруга | 14 В |
| Країна виробник | Гонконг |
| Рефлектор | Так |
| Колір світіння | Холодний білий |
| Потужність | 4.5 Вт |
| Еквівалентна потужність лампи розжарювання | 35 Вт |
| Мінімальна колірна температура | 5900 К |
| Тип цоколя | Штир |
| Кут свічення | 140 град. |
| Кількість контактних штирів цоколя | 2 шт. |
| Максимальна колірна температура | 6000 К |
| Цоколь | GU5.3 |
| Колір світлодіода | Білий |
| Виробник | Viribright |
| Користувальницькі характеристики | |
| 73654 | Cool White |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Lumens: | 240 Lm - 270 Lm |
| Світлодіоди | LED Modules: Epistar/Chimei |
| Base Type: | MR16 (GU5.3) |
| Термін служби ламп | 25000 годину |
| Кут світлового потоку | 140° |
| 73653 | Natural White |
| 73652 | Warm White |
Інформація для замовлення
- Ціна: 210,30 ₴




