
Димер DMR 12V, 8A
181,70 ₴
- Під замовлення
- Код: DMR 12V, 8A
Відправка з 03 травня 2026+380 (97) 608-12-04
Kyivstar- +380 (95) 754-01-01Vodafone
- +380 (94) 925-37-07Інтертелеком
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Димер для монохромної світлодіодної стрічки з ручним керуванням.

Технічні характеристики
| Розміри корпусу: | 90 х 60 х 50 мм |
|---|---|
| Вихідна напруга: | 12 В |
| Вихідний струм: | 8 А |
* Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Кількість каналів | 1 |
| Напруга | 12 В |
| Потужність | 96 Вт |
| Струм | 8 А |
| Країна виробник | Китай |
| Тип управління | Механічне |
| Регулювання | Пам'ять останньої налаштування |
| Користувальницькі характеристики | |
| Технічний опис | завантажити в специфікації |
| Гарантія: | 12 місяців від виробника |
| обмін/повернення товару | протягом 14 днів |
Інформація для замовлення
- Ціна: 181,70 ₴
