
LED лампа E14 CIVILIGHT (Сивилайт) 6W 2700K (470 lm) DC37 K2F40T6 dimmable
537,40 ₴
- Під замовлення
- Код: Civilight 6.0W E14 dimm
Відправка з 12 травня 2026+380 (97) 608-12-04
Kyivstar- +380 (95) 754-01-01Vodafone
- +380 (94) 925-37-07Інтертелеком
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Світлодіодна лампа (форма свічки) для цоколя E14, робоча напруга 220 V, 6 W
Примітка: лампа призначена для роботи з електронним димером;
Характеристики
| Артикул: | DC37 K2F40T6 dimmable |
| Температура К: | 2700 |
| Кут розсіювання град: | 210 |
| Ознака: | Свеча |
| Тип світлодіодів: | Nichia LEDs |
| Потужність: | 6 Вт |
| Напруга: | 220-240 В |
| Тип цоколя: | E14 |
| Тип колби: | Свеча |
| Колір скла: | Опаловий |
| Світловий потік: | 470 lm |
| Термін служби: | 20000 ч. |
| Виробник: | CIVILIGHT |
| Гарантія: | 1 рік |
| Висота, мм: | 111 mm |
| Діаметр, мм: | 37 mm |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Напруга | 220 В |
| Форма лампочки | Свічка |
| Термін служби ламп | 20000 годин |
| Мінімальна робоча напруга | 220 В |
| Максимальна робоча напруга | 240 В |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Рефлектор | Ні |
| Колір світіння | Теплий білий |
| Потужність | 6 Вт |
| Виробник | Civilight |
| Тип цоколя | Різьба |
| Кут свічення | 210 град. |
| Еквівалентна потужність лампи розжарювання | 50 Вт |
| Колір світлодіода | Білий |
| Цоколь | E14 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Світлодіоди | Nichia LEDs |
| Кут світлового потоку | 210 градусів |
| Індекс передачі кольору: | (CRI>80) |
| Температура світла | 2700K |
Інформація для замовлення
- Ціна: 537,40 ₴
