
ЛАМПА СВЕТОДИОДНАЯ ЛИНЕЙНАЯ LL-24 5W R7S 4000K АЛЮМ. КОРП. A-LL-1728
201 ₴
- Немає в наявності
- Код: A-LL-1728
+380 (97) 608-12-04
Kyivstar- +380 (95) 754-01-01Vodafone
- +380 (94) 925-37-07Інтертелеком
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Лампа світлодіодна лінійна LL-24 5W R7s 4000K алюмінієвий корпус. Для заміни галогенних ламп у прожекторах. Тип цоколя: R7s Світлодіодні лінійні лампи мають світловіддачу 90 лм/Вт. Використовуються у світильниках і прожекторах із цоколем R7s. До електромережі напругою 220 В під'єднуються без додаткових пристроїв. Переваги: - мають тривалий термін експлуатації, який у 30 разів більший, ніж у ламп розжарювання; - у 9 разів економніший за ламп розжарювання і в 1,5 раза — люмінесцентних ламп; - випромінюють біле світло з гарним кольоропередаванням (Ra>80); - світловий потік залишається стабільним у широкому діапазоні значень напруги живлення (150-250 В). Примітка: - лампи не призначені для роботи з електронними димерами Артикул:A-LL-1728 Група: Лампи Підгрупа:Лампи світлодіодні (LED) Ознай: Лінійні Модель:LL-24 Потужність Вт:5 Тип цоколя:R7s Світловий потік lm:470 Колірна температура К4000 Напруга В:175-250 Термін експлуатації ч:25000 Тип світлодіодаSMD Кут розсіювання град: 270 Виробник:ELECTRUM EAN:4895127219277 Кількість у коробці шт:50 A mm:78 B mm:52 C mm:36
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Напруга | 220 В |
| Форма лампочки | Лінійна |
| Мінімальна робоча напруга | 175 В |
| Максимальна робоча напруга | 250 В |
| Країна виробник | Китай |
| Рефлектор | Так |
| Колір світіння | Нейтральний |
| Потужність | 5 Вт |
| Еквівалентна потужність лампи розжарювання | 50 Вт |
| Мінімальна колірна температура | 4000 К |
| Тип цоколя | Штир |
| Кут свічення | 45 град. |
| Кількість контактних штирів цоколя | 2 шт. |
| Максимальна колірна температура | 4100 К |
| Цоколь | R7S |
| Колір світлодіода | Білий |
| Виробник | Electrum |
| Характеристики випромінювання | |
| Світловий потік | 470 лм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Термін служби ламп | 30000 годину |
| Operating Temperature | -20 to 45°c |
| Тип лампи | Світлодіодна лампа |
| ON/OFF times | >20,000 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 201 ₴



