
Джерело живлення ESL-150-12PC: (248x68x40mm) AC/DC, IP67, 150W
2 102,30 ₴
- В наявності
- Код: ESL-150-12PC EAGLERISE
+380 (97) 608-12-04
Kyivstar- +380 (95) 754-01-01Vodafone
- +380 (94) 925-37-07Інтертелеком
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Джерело живлення ESL-150-12PC: (248x68x40mm) AC/DC, IP67, 150W Герметичний блок живлення 12 В 12.5 А потужність 150 Вт. З регулюванням струму та напруги (коректор потужності). Вихідна напруга: 12 В вихідний струм: 12,5 А Потужність: 150 Вт. Ступінь захисту: IP67 Тип корпусу: метал Норма упаковки: 1 шт. Параметри: Універсальний вхід: 90-264 В змінного струму Обмеження пускового струму, м'який старт Комплекс захистить: від короткого замикання, перевантаження, перенапруги. Електрична міцність ізоляції 3 кВ змінного струму Діапазон робочих температур: -30°...+70 °C Сертифіковано. Розміри: 248x68x40mm, (L*W*H) Особливості: Стабілізація вихідного струму Герметичний корпус через IP67 Витримує стрибки вхідної напруги до 300 В упродовж 5 с. Вхідний і вихідний кабелі 18AWGx2C (LPC-20) або 16AWGx2C (LPC-20) завдовжки 60 см Виробник: EAGLERISE
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Вихідна напруга | 12 В |
| Тип монтажу | Навісний |
| Мінімальна вхідна напруга | 90 В |
| Максимальна вхідна напруга | 264 В |
| Виробник | Eaglerise |
| Тип стабілізації | За напругою |
| ККД, не менше | 92 % |
| Вихідний струм, не більше | 12.5 А |
| Тип корпусу | Герметично закритий |
| Вихідна потужність | 150 Вт |
| Захист від перевантаження | Так |
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Тип блоку живлення | Імпульсний |
| Кількість фаз | 1 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 1 рік |
| Технічна документація: | завантажити в специфікації |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 102,30 ₴

