
КР140УД708 (МА 741) операційні підсилювачі середньої точності з внутрішньої частотної кор. і захистом виходу
14,10 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 50 ₴
- В наявності
- Код: КР140УД708
- +380 (95) 754-01-01Vodafone
- +380 (94) 925-37-07Інтертелеком
КР1407Д708 (МА 741) операційні підсилювачі середньої точності з внутрішньою частотною корекцією й захистом виходу
Мікросхеми являють собою операційні підсилювачі середньої точності з внутрішньою частотною корекцією й захистом виходу від короткого замикання.

| Найменування | КР1407Д708 DIP8 Мікросхема |
| Функціональна група | Інтегральна |
| Функціональний тип | операційний підсилювач |
| Типорозмір корпусу | 2101.8-1 |
| Типорозмір корпусу | DIP8 |
| Дата випуску | 2010-2014 |
| Торгова марка | Завод Квазар-ІС, Київ |
| Країна походження | УКРАИНА |
| ТУ | бКО.348.095-04 ТУ |
| Метод монтажа | tht |
| Робоче положення | будь-яка |
| Фактичне маркування | УД708 |
| Наявність паспорта — етикетки | є |
| Тип паковання | картонна коробка |
| Доупаковка | метал.пластина |
| Стан паковання | заводська |
| Цвет изделия | чорний |
| Габаритні розміри L*W*H | 10х8х8 |
| Довжина корпусу | 10 mm |
| Ширина корпусу | 8 mm |
| Висота корпусу | 3 mm |
| Кількість виводів або контактів | 8 |
| Маса виробу, г. | 0,43 |
| Функційні аналоги |
|
| Транслітерація | KR140UD708 |
| Інтервал робочих температур | от -20 до +70°C |
| Вихідна напруга | ±10 V |
| Вхідний струм | 400 nA |
| Споживаний струм | ±3,5 mA |
| Макс. швидкість наростання вихідної напруги | 0,3 V/µs |
| Вхідний опір | 400 kΩ |
Операційний підсилювач КР1407Д708 середнього класу точності з диференціальним входом. Призначений для побудови вирішальних підсилювачів, дешифаторів, інгредієнтів. Корпус DIP8. Максимальна вихідна напруга ±10 В, вхідний струм не більш ніж 400 нA, коефіцієнт посилення напруги 30000.
Корпус К1407Д7 типу 301.8-2, маса не більш ніж 1,5 г, КР1407Д7 типу 201.14-1, КР1407Д608 типу 2101.8-1, КФ1407Д7 типу 4303.8-1, КБ1407-4 — безкорпусний.
Корпус КР1407Д708

| Схеми балансування |
| Призначення виводів К1407, КР1407Д708, КФ1407Д7: 1,5 — балансування; 2 — вхід інвертувальний; 3 — вхід неінвертувальний; 4 — напруга живлення — Uн; 6 — вихід; 7 — напруга живлення +Uн; 8 — корекція; |
| Основні | |
|---|---|
| Виконання мікросхеми | Напівпровідникове |
| Тип монтажу | Під пайку |
| Виробник | Квазар-ІС |
| Тип мікросхеми | Операційний підсилювач |
| Режим роботи підсилювача | З |
| Тип корпусу | DIP |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Користувальницькі характеристики | |
| Технічний опис | завантажити PDF в специфікації |
- Ціна: 14,10 ₴



УКРАИНА