
КР140УД1408А (LM308J) прецизійний операційний підсилювач з малими вхідними струмами і малою споживаною потужн.
15,90 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 50 ₴
- В наявності
- Код: КР140УД1408А
+380 (97) 608-12-04
Kyivstar- +380 (95) 754-01-01Vodafone
- +380 (94) 925-37-07Інтертелеком
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
КР1407Д1408А (LM308J) прецизійний операційний підсилювач із малими вхідними струмами та малою споживаною потужністю.
Мікросхеми являють собою прецизійний операційний підсилювач із малими вхідними струмами та малою споживаною потужністю. Корпус К1407Д14 типу 301.8-2, КР1407Д14-4-1.8-1, КР1407Д14 типу 201.14-1, КБ1407Д14-4 — безкорпусна.

Корпус КР1407Д1408![]() |
| Найменування | КР1407Д1408А DIP8 Мікросхема |
| Функціональна група | Інтегральна |
| Функціональний тип | операційний підсилювач |
| Типорозмір корпусу вітчизняний | 2101.8-1 |
| Типорозмір корпусу | DIP8 |
| Дата випуску | 01.01.1988 0:00:00 |
| Торгова марка | Завод Квазар-ІС, Київ |
| Країна походження | Україна |
| ТУ | бК0.348.095-08ТУ/02 |
| Тип приймання | "1" |
| Метод монтажа | tht |
| Робоче положення | будь-яка |
| Стан паковання | самопаковання |
| Кратність відвантаження | 1 |
| Цвет изделия | чорний |
| Габаритні розміри L*W*H | 10х8х6 |
| Довжина корпусу | 10 mm |
| Ширина корпусу | 6 mm |
| Висота корпусу | 3 mm |
| Кількість виводів або контактів | 8 |
| Довжина виводів | 5 mm |
| Маса виробу, г. | 0,43 |
| Транслітерація | KR140UD1408A |
| Вихідна напруга | не менш ніж ±13 V |
| Вхідний струм | не більш ніж 2 mA |
| Споживаний струм | ±0,6 mA |
Мікросхема КР1407Д1408А ― являє собою прецизійний операційний підсилювач без частотної корекції, із захистом від короткого замикання, з малим вхідним струмом і малим струмом споживання з коефіцієнтом посилення 10 000...50 000. Корпус типу 2101.8-1.
| Схеми корекції балансування |
|
|
| Призначення виводів К1407Д14: 2,12 — корекція; 4 — вхід інвертувальний; 5 — вхід неінвертувальний; 7 — напруга живлення — Uн; 10 — вихід; 11 — напруга живлення +Uн; |
| Призначення виводів К1407Д14, КР1407Д1408: 1,8 — балансування; 2 — вхід інвертувальний; 3 — вхід неінвертувальний; 4 — напруга живлення — Uн; 6 — вихід; 7 — напруга живлення +Uн; |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Кількість в упаковці | 200 шт. |
| Виконання мікросхеми | Напівпровідникове |
| Режим роботи підсилювача | З |
| Упаковка | Коробка |
| Виробник | Квазар-ІС |
| Тип мікросхеми | Операційний підсилювач |
| Тип операційного підсилювача | Прецизійний |
| Тип корпусу | DIP |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Користувальницькі характеристики | |
| Технічний опис | завантажити PDF в специфікації |
Інформація для замовлення
- Ціна: 15,90 ₴



