4700mkf - 50v
HC 22*40 SAMWHA, 85°C
Images are for reference only
See Product Specifications
Серія HC — електролітичні конденсатори загального застосування з жорсткими виведеннями, 85 °C
Серія HC — алюмінієві електролітичні конденсатори загального застосування з жорсткими виведеннями, 85 °C.
Виробник SAMWHA.
- розширений діапазон робочих напруг 6,3~500V
Основні параметри
Характеристики
Інтервал робочих температур
U,B≤350 : -40 ~ +85°C,U,B >350 : -25 ~ +85°C
Допустиме відхилення місткості
±20% при 120Hz, 20°C
Струм витоку, max
I=3√CV(μА)(после 5 мин)
Тангенс кута втрат, max (при 120Hz, 20°C)
За місткості > 1000μF tan chor зростає на 0,01 на кожні 1000μF від значень нижче
U,B
6.3
10
16, 25
35
50, 63
80, 100
160~400
450, 500
tanδ
0.45
0.40
0.35
0.30
0.25
0.20
0.15
0.20
Зміна параметрів після 2000 годин роботи (за номінальної напруги та 85 °C)
Струм витоку
менше початкового значення
Зміна місткості
в межах ±20% від початкового значення
tan δ
менш ніж 200% від початкового значення
Зберігання (без навантаження впродовж 1000 год за 85 °C)
Струм витоку
менше початкового значення
Зміна місткості
в межах ±15% від початкового значення
tan δ
менш ніж 150% від початкового значення
Схематичне зображення (ед. см. мм)
ø D ≤ 35
* Можливе виготовлення короткого виведення (4.0±0.5) під замовлення
Для виробів заввишки 20 мм застосовано коротше виведення, порівнюючи зі стандартним
ø D = 40
Конденсатори серія HC 85С, 2000 h
Температурний діапазон
WV≤ 350: -40~+85oC, WV >350: -25~+85oC
Струм витоку (макс.)
I=3√CV (μA) (после 5 минут)
Допустиме відхилення місткості
±20% за 120 Гц, 20 °C
Діелектричні втрати (tanö) за 120 Гц, 20 °C (макс)
За місткості >10000 мкФ: tan ÷ збільшується на 0,01 на кожні 1000 мкФ
WV
6.3
10
16; 25
35
50; 63
80; 100
160~400
450; 500
Tan δ
0.45
0.40
0.35
0.30
0.25
0.20
0.15
0.20
Зміна параметрів після 2000 год роботи за номінальної напруги та 85 °C
Струм витоку
початкове значення, або менше
Зміна місткості
в межах +-20% від початкового значення
Tan δ
менш ніж 200% від початкового значення
Габаритні розміри та максимальний струм пульсації
μф\ мВ
16
25
35
50
4700
22x30 3.06
25.4x25 2.98
22x40 3.83
25.4x35 3.98
30x25 3.86
35x25 4.19
10000
22x25 3.32
22x40 3.95
25.4x30 3.89
30x25 3.99
22x50 4.68
25.4x40 4.68
30x30 4.58
30x45 6.07
35x35 5.97
15 000
22x35 4.29
25.4x30 4.45
30x25 4.56
22x50 4.94
25.4x40 4.94
30x35 5.10
30x40 5.72
35x35 5.88
35x45 7.20
22 000
22x50 5.51
25.4x40 5.51
30x30 5.39
30x45 6.22
35x35 6.12
35x45 7.07
40x40 7.20
40x50 8.54
33 000
30x40 6.56
35x30 6.41
35x45 7.35
40x40 7.48
40x50 8.46
100 000
40x60 10.2
÷ розмір корпусу D x L (mm) ÷ струм пульсації (A rms) за 85 °C, 120 Гц (*реальні зміни струму пульсації див. таблиці нижче)
μф\мВ
63
80
100
1500
22x30 2.67
22x35 2.83
25.4x30 2.93
30x25 3.00
2200
22x30 2.50
25.4x25 2.58
22x35 3.25
25.4x30 3.36
30x25 3.45
22x45 3.58
25.4x40 3.74
30x30 3.66
3300
22x35 3.14
25.4x30 3.26
30x25 3.34
22x45 4.18
25.4x40 4.36
30x30 4.27
25.4x50 4.76
30x40 4.72
35x35 4.85
4700
22x50 4.19
25.4x40 4.19
30x35 4.10
35x30 4.19
25.4x50 5.44
30x40 5.39
35x30 5.27
30x50 5.86
35x40 5.80
10000
30x50 6.32
35x40 6.25
40x50 8.14
μф\мВ
160
200
250
150
22x25 0.90
25.4x20 0.92
220
22x20 1.01
22x25 1.09
25.4x20 1.11
22x25 1.09
25.4x25 1.19
30x20 1.22
330
22x25 1.33
25.4x20 1.36
22x30 1.42
25.4x25 1.46
30x20 1.49
22x35 1.50
25.4x30 1.56
30x25 1.60
35x20 1.62
470
22x30 1.69
25.4x25 1.75
30x20 1.78
22x35 1.79
25.4x30 1.86
30x25 1.90
35x20 1.94
22x45 1.98
25.4x35 1.96
30x30 2.02
35x25 2.06
1000
22x50 3.01
25.4x40 3.01
30x30 2.95
35x25 3.01
30x40 3.26
35x30 3.18
30x45 3.40
35x40 3.50
1500
30x40 3.73
35x35 3.83
30x50 4.06
35x40 4.01
35x50 4.35
40x50 4.60
μФ/мВ
350
400
450
68
22x20 0.56
22x25 0.46
25.4x20 0.47
82
22x20 0.62
22x25 0.66
25.4x20 0.68
22x30 0.54
25.4x25 0.56
30x20 0.57
100
22x25 0.73
25.4x20 0.75
22x30 0.78
25.4x25 0.81
30x20 0.82
22x35 0.63
25.4x30 0.65
30x25 0.67
35x20 0.68
120
22x30 0.86
25.4x25 0.88
30x20 0.90
22x30 0.86
25.4x25 0.88
30x20 0.90
22x40 0.73
25.4x35 0.76
30x25 0.73
35x20 0.75
150
22x35 1.01
25.4x30 1.05
30x20 1.01
22x35 1.01
25.4x30 1.05
30x25 1.08
35x20 1.09
22x50 0.89
25.4x40 0.89
30x30 0.87
35x25 0.89
220
22x45 1.35
25.4x35 1.34
30x30 1.38
35x25 1.41
22x45 1.35
25.4x40 1.41
30x30 1.38
35x25 1.41
25.4x50 1.18
30x40 1.17
35x30 1.14
270
25.4x45 1.64
30x35 1.61
35x25 1.65
25.4x45 1.64
30x35 1.61
35x30 1.65
30x45 1.35
35x35 1.33
330
25.4x50 1.89
30x40 1.87
35x30 1.83
25.4x50 1.89
30x40 1.87
35x30 1.83
30x50 1.55
35x40 1.54
470
30x50 2.43
35x40 2.40
30x50 2.43
35x40 2.40
35x50 1.99
40x40 1.95
680
35x50 3.13
40x40 3.06
40x50 3.31
40x60 2.70
820
40x50 3.63
40x60 3.89
Збільшення максимально допустимого струму пульсації залежно від температури
Збільшення максимально допустимого струму пульсації залежно від частоти
температура ОС
40
60
70
85
за 315В~
50 Гц
120Гц
300 Гц
1 кГц
10кГц~
множник
1.9
1.42
1.3
1.0
множник
0.88
1
1.5
1.20
1.40
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Samwha |
| Країна виробник | Південна Корея |
| Мінімальний допуск емкості | 5 % |
| Максимальний допуск емкості | 20 % |
| Тип діелектрика | Електроліт |
| Тангенс угла диэлектрических потерь | 0.2 |
| Тип конденсатора | Низьковольтний |
| Висота | 40 мм |
| Діаметр | 22 мм |
| Тип корпусу | Металофольгірований |
| Максимальна робоча температура | 85 град. |
| Номінальна робоча напруга | 50 В |
| Ємність конденсатору | 4700 мкФ |
| Тип ємності | Постійна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Допустиме відхилення ємності: | ±20% при 120 hz, +20°C |
| Інтервал робочих температур: | -25°C ~+85°C |
| Тангенс кута втрат: | 0,25 max. при 120Hz, +20°C |
| Технічний опис: | завантажити PDF в специфікації |
Специфікація
Інформація для замовлення
- Ціна: 58,60 ₴


