
Желтая 6,0W SMD3528 (60 LED/м) (yellow) 585-590nm Indoor IP33 Rishang Premium
164,10 ₴/м
- В наявності
- Код: R0860BA (yellow)
- +380 (95) 754-01-01Vodafone
- +380 (94) 925-37-07Інтертелеком
Стрічка світлодіодна 6,0W SMD3528 (60 LED/м) жовтого кольору світіння
(yellow) 585-590nm IP33 Premium
світла підкладка
| Розміри (ширина*висота), мм: | 8 * 2,5 |
| Довжина стрічки в бухті, м: | 5 |
| Артикул: | R0860BA (y) |
| Цвет: | жовта |
| Довжина хвилі, nm: | 585-590 |
| Яскравість, Lm/1 метр: | 105 Lm |
| Угол свечения°: | 115-120° |
| Потужність, W/1 метр: | 6W |
| Кількість світлодіодів: | 60 шт./м |
| Робоча напруга: | 12В |
| Робочий струм: | 0,5 А/м |
| Індекс захисту: | IP33 |
| Ефективність, Lm/W: | 18 Lm/W |
| Робоча температура: | -25° до 60°C |
| Кратність різання: | 5 см (3 світлодіоди) |
| Тривалість світіння: | ~50 000 год |
12V Світлодіодна стрічка на світлодіодах SMD3528, 60 світлодіодів на метр, біла підкладка, клас захисту IP33

Світлодіодна стрічка — це інноваційне енергоощадне джерело освітлення останнього покоління, альтернативного наявного. Вони являють собою гнучку основу з діелектричним матеріалом завширшки до 2 см із нанесеними на неї струмопровідними доріжками, світлодіодами з рівномірним проміжком, резисторами й елементами керування. Виробниками стрічка фасується в бобіни завдовжки до 5 м
Розрахунок потужності блока живлення для світлодіодної стрічки
Перед експлуатацією необхідно правильно розрахувати споживану потужність світлодіодної стрічки. Вибираючи джерело живлення, треба користуватися правилом, що потужність блока живлення має бути більшою сумарною потужністю під'єднуваної стрічки та мати запас 20%.
Для того, щоб розрахувати потужність джерела живлення (Рип, Вт), необхідно споживану потужність одного метра стрічки (Рм, Вт/м) множити на кількість метрів під'єднуваних до блока живлення (L, м), а після помноження всі на коефіцієнт запасу Кз = 1,2
Рип = Рм * L *Кз
Для правильної роботи світлодіодні стрічки мають бути не більш ніж по 5 м від одного джерела живлення. Ділянки більш ніж 5 м мають з'єднуватися з основною лінією живлення окремо. Це дасть змогу збільшити термін експлуатації та зробить світіння рівномірнішим.
Порівняння світлодіодної стрічки Rishang
У разі порівняння використовувалася світлодіодна стрічка 60 шт./м SMD 3528 IP33 нейтрального білого кольору (R0860BA). 3 сегменти (9 кристалів) під молочним акрилом 2 мм.
Зверху професійна світлодіодна стрічка Rishangзнизу стандартна китайська стрічка невідомого виробника.
Ви можете порівняти кількість світла та кут розсіювання. Хоча варто зазначити ще такі параметри, як довговічність і якість самоклейної основи. Дешеві світлодіодні стрічки мають низку вад, які не завжди видно за зовнішнім виглядом стрічки. Хоча навіть під час першого огляду видно якість паяння, кількість люмінофору та жорсткість основи.
ПЕРЕВАГИ LED СВІТОДИДІВ:
- Низький рівень енерговитрат: Економія досягає 80%, порівнюючи з неоном.
- Термін експлуатації — 50000 годин (7 років).
- Абсолютно екологічні - не містять шкідливих речовин. Відповідає стандартам RoHS и CE.
- Немає мерехтіння. Абсолютно нешкідливі для очей.
- Висока захищеність від механічних пошкоджень, вібрацій, вологи та статичної електрики.
- Робочий діапазон температур: від -40 °C до +50 °C.
- Безпечна напруга живлення — DC12V.
- Немає ІЧ і УФ випромінювань, низька тепловіддача.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Rishang |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість світлодіодів | 60 шт. |
| Колір світіння | Жовтий |
| Кут свічення | 120 град. |
| Ступінь захисту IP | 33 |
| Напруга | 12 В |
| Світловий потік | 300 лм |
| Тип світлодіодів | SMD3528 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Світлодіоди | Epistar |
| Інструкція по експлуатації | завантажити PDF в специфікації |
| Міжнародні сертифікати якості | ISO9001: 2000|RoHS|CE. |
| Категорія якості | - A Преміум |
| Гарантія на продукцію | 2 |
| Основні | |
| Тип освітлення | Світлодіодна стрічка |
| Режим роботи | Статичний |
| Споживана потужність | 6 Вт |
| Довжина шнура живлення | 0.25 |
| Упаковка | Котушка |
| Термін служби | 50000 років |
| Додаткові характеристики | |
| Колір шнура живлення | Жовтий |
- Ціна: 164,10 ₴/м





